Servetėlės, Happy Birthday, 20 vnt

  Servetėlės, Happy Birthday, 20 vnt

  2,81 €

  Popierinės stalo servetėlės

  Spalva balta su auksiniu metalizuotu užrašu

  Happy Birthday (laimingas gimtadienis)

  Servetėlės popierinės 3-jų sluoksnių

  Išskleistos servetėlės išmatavimai 33x33cm

  Servetėlės parduodamos sulenktos į 4 dalis,

  išmatavimai 16,5x16,5 cm

  Pakuotėje 20 vnt

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Stalo servetėlės, Happy Birthday, 20vnt. Servetėlės popierinės baltos su auksiniu metalizuotu užrašu skirtos bet kurio gimtadienio stalo puošimui. Stalo servetėlės dažniausiai derinamos su stalo žvakėmis, gėlėmis ir kitais stalo dekoravimo elementais. Svarbu, kad aplinkos ir stalo dekoro visuma atitiktų norimą sukurti šventės stilių. Šios baltos servetėlės su auksiniu užrašu ir vienspalvės auksinės servelėlės stalo papuošimui gali būti naudojamos kartu, ypač ant baltos staltiesės jų derinys atrodys labai prabangiai.

  Servetėlės popierinės, 3-jų sluoksnių, standžios, gerai laiko lankstymo formas. Išskleistos servetėlės išmatavimai 33x33 cm. Pakuotėje yra 20 vnt. Nuotraukoje matome 1/4 stalo servetėlės paviršiaus dalį. Užrašas yra viename servetėlės kampe. Stalo servetėlės popierinės, labai kokybiškos.

  Stalo servetėlės ruošiant vaišių stalą dažnai derinamos su šiomis papildomomis priemonėmis: vienspalvės servetėlėsžvakėsbarstomas konfetistalo takelissatino takelisrožių žiedlapiaiplunksnoskaroliukaistalo kortelės ir stalo numeriai.

  Papildoma informacija

  SP33-79-008-019