Taurė gimtadieniui 25

  Graviruota vyno taurė, 25

  12,36 €

  Rankų darbo graviruota vyno taurė papuošta Swarovskio kristalais ir užrašu.

  Taurė kaip dovana tinka jubiliejui 25 arba sidabrinėms vestuvėms.

  Išgraviruotas užrašas 25 ir ornamentai.

  Taurė supakuota plastikinėje dėžutėje.

  Taurės išmatavimai: D 10 cm, A 23 cm.

  Dėžutės išmatavimai: D 10 cm, A 26 cm.

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Graviruota vyno taurė su swarovski krustalais, 25 tai puiki dovana gimtadieniui ar sudabrinių vestuvių pragai. Rankų darbo yno taurė graviruota ornamentais, užrašu 25 ir Svarovskio kristalais. 

  Stiklinė graviruota vyno taurė papuošta užrašu 25, dekoratyviniais ornamentais ir Svarovskio kristalais. Taurė 25 supakuota permatomoje plastikinėje dėžutėje, todėl patogu transportuoti ir nereikia papildomai pakuoti norint įteiktki kaip dovaną. Graviruota vyno taurė ne tik puiki dovana ir stalo papuošimas, bet ji naudojama ir pokylio metu. Taurę galima rankomis plauti vandeniu, šluostyti, tik plauti indaplovėje nereikia.

  Pastaba: kiekviena vyno taurė graviruojama atskirai, todėl ant taurės išgraviruoti raštai gali skirtis nuo nuotraukoje matomo vaizdo, bet užrašas 25 visada bus.

  Graviruota taurė su Swarovski kristalais dažnai dovanojama kartu su kitomis dovanomis, pvz: mediniai vokeliai pinigams. Graviruota taurė gali būti papildomai supakuota kaip dovana naudojant šias priemones: popieriniai dovanų maišeliaipopierinės dėžutės su langeliumedinės dėžutėsdovanų pakavimo popieriuspopierius gėlėms ir dovanoms pakuotijuostelėskaspinai. Dovanos dėžutės ar popierinio maišelio užpildai gali būti šilkinis popieriuspopieriaus drožlėskokoso plaušas.

  Papildoma informacija

  S-000240-25