Jubiliejinė graviruota taurė, 55

  12,36 €

  Graviruota taurė 55 metų jubiliejaus progai.

  Stiklinė vyno taurė papuošta Swarovskio kristalais,

  rankomis graviruotais ornamentais ir skaičiumi 55.

  Taurė supakuota plastikinėje dėžutėje.

  Taurės diametras 10 cm, aukštis 23 cm.

  Plastikinės dėžutės diametras 10 cm, aukštis 26 cm.

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Jubiliejinė graviruota taurė 55 metų jubiliejaus progai. Stiklinė taurė skirta vynui, graviruota rankomis, puošta kristalais. Taurės aukštis 23cm, skersmuo 10cm. Jubiliejinė graviruota taurė 55-to gimtadienio proga tai puiki dovana jubiliatui ir graži šventinio stalo puošmena. 

  Jubiliejinė graviruota taurė papuošta išgraviruotu užrašu 55, dekoratyviniais ornamentais ar gėlėmis ir papuošta Svarovskio kristalais. Taurė 55 supakuota permatomoje plastikinėje dėžutėje, kurios aukštis 26 cm, skersmuo 10 cm. Taip supakuotas jubiliejines taures saugu ir patogu transportuoti.

  Pastaba: kiekviena jubiliejinė taurė 55 graviruojama individualiai, todėl ant taurės išgraviruoti raštai gali skirtis nuo nuotraukoje matomo vaizdo, bet skaičius 50 visada bus.

  Graviruota taurė su Swarovski kristalais dažnai dovanojama kartu su kitomis dovanomis, pvz: mediniai vokeliai pinigams. Graviruota taurė gali būti papildomai supakuota kaip dovana naudojant šias priemones: popieriniai dovanų maišeliaipopierinės dėžutės su langeliumedinės dėžutėsdovanų pakavimo popieriuspopierius gėlėms ir dovanoms pakuotijuostelėskaspinai. Dovanos dėžutės ar popierinio maišelio užpildai gali būti šilkinis popieriuspopieriaus drožlėskokoso plaušas.

  Papildoma informacija

  S-000240-55