Graviruota taurė, Gimtadienio proga

Graviruota taurė, Gimtadienio proga

12,36 €

Stiklinė vyno taurė papuošta Swarovski kristalais.

Taurė graviruota rankomis užrašu Gimtadienio proga

ir papuošta Swarovskio kristalais.

Taurė supakuota plastikinėje dėžutėje.

Taurės diametras 10 cm, aukštis 23 cm.

Plastikinės dėžutės diametras 10 cm, aukštis 26 cm.

Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Graviruota taurė su Swarovski kristalais, Gimtadienio proga, tai rankomis graviruota stiklinė vyno taurė su užrašu Gimtadienio proga. Taurės aukštis 23 cm, skersmuo 10 cm. Graviruota taurė su užrašu Gimtadienio proga, bet be nurodytu metų, tinka bet kokio gimtadienio proga. Ši graviruota taurė gali būti stalo taurė vynui ar dekoratyvinė taurė gėlių puokštelei stalo papuošimui.

Graviruota taurė papuošta užrašu, dekoratyviniais ornamentais ir Swarovski kristalais. Taurė supakuota permatomoje plastikinėje dėžutėje, todėl taures saugu transportuoti. Taurės dėžutės išmatavimai: diametras 10 cm, aukštis 26 cm.

Pastaba: kiekviena graviruota taurė rankomis dekoruojama individualiai, todėl ant vyno taurės išgraviruoti raštai gali skirtis nuo nuotraukoje matomo vaizdo.

Graviruota taurė su Swarovski kristalais dažnai dovanojama kartu su kitomis dovanomis, pvz: mediniai vokeliai pinigams. Graviruota taurė gali būti papildomai supakuota kaip dovana naudojant šias priemones: popieriniai dovanų maišeliai, popierinės dėžutės su langeliu, medinės dėžutės, dovanų pakavimo popierius, popierius gėlėms ir dovanoms pakuoti, juostelės, kaspinai. Dovanos dėžutės ar popierinio maišelio užpildai gali būti šilkinis popierius, popieriaus drožlės, kokoso plaušas.

Papildoma informacija

S-000240-Gimtadienio