Torto žvakutės, su spalvota liepsna, 6cm/6vnt

  Torto žvakutės, su spalvota liepsna, 6cm/6vnt

  1,90 €

  Spalvotos torto žvakutės su dėkliukais. 

  Torto žvakutės dega spalvota liepsna.

  Gimtadienio žvakutės skirtingų spalvų - geltona, raudona, violetinė, mėlyna, žalia, oranžinė. Žvakutės skleidžia savo spalvos liepsną - mėlyna žvakutė dega mėlynai, raudona - raudonai ir t.t.

  Pakuotėje yra 6 žvakutės ir 6 dėkliukai.

  Vienos žvakutės aukštis 6 cm.

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Torto žvakutės, su spalvota liepsna, 6cm/6vnt. Gimtadienio torto žvakutės yra skirtingų spalvų - geltona, raudona, violetinė, mėlyna, žalia, oranžinė. Torto žvakės skleidžia savo spalvos liepsną - mėlyna žvakutė dega mėlynai, raudona - raudonai ir t.t.  Gimtadienio torto žvakutės pakuotėje yra 6 ir 6 dėkliukai.  Torto žvakutės yra 6 cm aukščio. Dažniausiai torto žvakutės naudojamos, kai švenčiamas vaiko gimtadienis, bet šios gimtadienio žvakutės tinkamos naudoti ir suaugusiųjų gimtadieniui ar jubiliejui. Reikia sugalvoti norą ir užpūsti degančias žvakutės ant torto, vaikams ar suaugusiems tai būna gana jaudinanti akimirka. 

  Gimtadienio žvakės supakuotos po 6 vnt. Dėkliukai ant žvakučių sudėti - išimate iš pakuotės ir smeigiate ant torto - tai labai patogu. Torto žvakutės gražiai papuošia gimtadienio tortą tai graži gimtadienio atributika.

  Dėmesio! Nepalikite degančių torto žvakučių be priežiūros ir saugokite nuo skersvėjo.

  Torto žvakutės puošiant interjerą naudojamos su kitomis interjero dekoravimo priemonėmis tokiomis kaip: stalo servetėlėskaroliukaibarstomos konfetirožių žiedlapiaiplunksnoskokoso plaušasdirbtinės gėlės

  Papildoma informacija

  SCK-1