Dirbtinės Kalijos, su kotais ir lapais

  Dirbtinės Kalijos, su kotais ir lapais

  1,24 €

  Dirbtinės kalijos su tvirtais kotais ir dviem lapais.

  Žiedo spalva balta su žalsvu atspalviu žiedo apačioje ir viršus.

  Žiedo aukštis 20 cm, plotis 8 cm.

  Kalijos žiedas lateksinis. Viduriukas plasmasinis.

  Kotas žalios  spalvos su 2 kiek tamsesniais lapais.

  Lapai medžiaginiai, gerai impregnuoti, matosi natūralaus lapo struktūra.

  Lapo aukštis 14 cm, plotis 9 cm.

  Visas gėlės aukštis 69 cm. Koto storis 5 mm.

  Nuolaida perkant didesnį kiekį

  KiekisVieneto nuolaidaSutaupote
  1215%Iki 2,23 €
  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Dirbtinės kalijos, su kotais ir lapais. Dirbtinės kalijos aukštis 69cm, žiedo aukštis 20cm. Kalijos žiedas baltas lateksinis, kotas ir lapai žali. Šios dirbtinės kalijos atrodo kaip natūralios kalijos. Jos naudojamos, kai daromos įvairios dirbtinių gėlių puokštės, kompozicijos ir dažniausiai naudojamos kaip gėlės kapams kiekvienai progai, bet dažniausai naudojamos per Vėlines. Dirbtinės kalijos su kotais ir lapais gražiai atrodo ir vienos įmerktos į vazas. 

  Dirbtinės kalijos žiedai lateksiniai atrodo labai natūraliai. Kalijos žiedo, lapų ir koto struktūra atkartoja gyvos gėlės sandarą. Žiedai turi plasmasinius dekoruotus viduriukus kaip natūralios kalijos žiedas. Žiedo apačia ir galiukas natūraliai žalsvesni. Dirbtinės kalijos lapai pagaminti iš gerai impregnuotos medžiagos, lapo blogoji pusė kiek šviesesnė žalia. Kalijos gėlės kotas storis 5 mm, plastikinis, suformuotas su viela viduje, todėl jį galima palenkti ir paformuoti. Lapai ant koto pritvirtinti taip, kad juos galima pasukti ir pastumti į viršų ar žemyn.

  Dirbtinės kalijos kaip ir kitos dirbtinės gėlės nesuglemba nuo lietaus ar sniego, todėl jos tinka kai daromos lauko dekoracijos. Dirbtinių gėlių puokštės  ir atskiros dirbtinės gėlės nereikalauja jokios priežiūros ir gali ilgai būti lauke nepriklausomai nuo besikeičiančių oro sąlygų.

   

  Papildoma informacija

  11-002 su kotu