Kabančios dekoracijos, rozetės, rausvos mix

Kabančios dekoracijos, rozetės, rausvos mix, 3vnt.

3,55 €

Kabančios dekoracijos rausvų atspalvių rozetės. Rozetės pagamintos iš popieriaus. Pakuotėje yra trys skirtingo diametro rozetės. Rozetės yra trijų skirtingų rausvų atspalvių bei raštų (kaip kad matosi nuotraukoje). Rozetės yra 38cm, 25cm ir 21cm skersmens. 

Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Kabančios dekoracijos, rozetės, rausvos mix, 3vnt. Kabančios rozetės yra trijų skirtingų rausvų atspalvių bei raštų (tiksliai tokios kaip matosi nuotraukoje). Pakuotėje yra trijų skirtingų diametrų rozetės. Rozetės yra 38cm, 25cm ir 21cm diametrų. Kabančios dekoracijos rozetės yra pagamintos iš popieriaus, jos yra lengvos ir puošnios. Dekoracijos rozetės yra skirtingų rausvų atspalvių - raudona, rausva su širdelėmis bei marga. Raudona rozetė turi iškarpymus širdeles, kitos dekoracijos rozetės iškarpymų neturi.

Dekoracijos rozetės puikiai tinka beveik kiekvienai progai. Kabančios rozetės naudojamos namų interjero ir lauko puošimui. Rozetės tvirtinamos su pakuotėje esančia virvele. Dekoracijos rozetės tinka Valentino dienos, gimtadienių, vestuvių, krikštynų, mergvakario ir kitų švenčių dekoracijoms. Dekoracijos rozetės gali būti kabinamos prie sienos kaip foto sienelė arba jos dalis, taip pat erdvėje nuo lubų, šviestuvų ar lauke ant medžių.

Kabančios dekoracijos rozetės supakuotos po 3 skirtingo dydžio vienetus (38cm, 25cm, 21cm diametro). Pakuotė yra celofaninis maišelis, kuris apsaugo prekę transportavimo metu.

Papildoma informacija

RPK5