Konfeti patranka, žiedlapiai balti, 60 cm

Konfeti patranka, žiedlapiai balti, 60 cm

4,55 €

Konfeti patranka žiedlapiai

iššauna baltos spalvos rožių žiedlapius

žiedlapiai medžiaginiai

Tūbos aukštis 60 cm

Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Konfeti patranka, žiedlapiai balti, 60cm. Patranka iššauna baltus rožių žiedlapius, naudojama per vestuves ar krikštynas, gražiai atrodo nuotraukose. Rožių žiedlapiai medžiaginiai impregnuoti, jiems suteikta tikrų rožių žiedlapių forma. Konfeti patranka puiki šventinė atributika, kuri gali būti naudojama kaip gimtadienio atributika, krikštynų, vestuvių ar kitų švenčių atributika.

Konfeti patranka su garsu iššauna baltus rožių žiedlapius į 4-5 m aukštį, todėl prieš šaunant gal reiktų perspėti svečius, o ypač vaikus, kad neišsigąstų. Konfeti patranka viršuje uždaryta sidabrine folija, o apačioje yra pažymėtos rodyklės, besisukančios priešingomis kryptimis. Tose vietose konfeti patranką reikia tvirtai laikyti abiem rankom toliau nuo savęs. Konfeti patrankos viršus turi būti nukreiptas į viršų ir pasuktas į tą vietą kur norite, kad byrėtų konfeti žiedlapiai. Staiga sukant rankas parodytomis kryptimis konfeti patranka iššaus. Besileidžiantys balti konfeti  atrodo įspūdingai - tarsi sninga žiedlapiais.

Pastaba: Iššautus konfeti žiedlapius po šventės, ypač jei šventė vyko gamtoje, rekomenduojame surinkti. Švęskime linksmai, bet saugokime Gamtą!

Papildoma informacija

TUKP60-008