Gimtadienio žvakės, auksinės, banguotos 14 cm/8vnt

Gimtadienio žvakutės, auksinės, banguotos 14 cm/8vnt

1,40 €

Auksinės, plonos, banguotos, aukštos torto žvakutės su dėkliukais.

Žvakučių paviršius metalizuotas blizgantis (aukso spalvos).

Pakuotėje yra 8 žvakutės ir 8 dėkliukai.

Vienos žvakutės aukštis 14 cm.

Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Gimtadienio žvakutės, auksinės, banguotos 14 cm/8vnt. Gimtadienio torto žvakutės yra auksinės, plonos, banguotos, aukštos. Gimtadienio torto žvakutės pakuotėje yra 8 ir 8 dėkliukai.  Torto žvakutės su dėkliukais dedamos ant gimtadienio torto. Gimtadienio žvakės banguotos, blizgančios, metalizuotu paviršiumi, prabangios aukso spalvos. Dažniausiai torto žvakutės naudojamos, kai švenčiamas vaiko gimtadienis, bet šios gimtadienio žvakės tinkamos naudoti ir suaugusiųjų gimtadieniui ar jubiliejui. Reikia sugalvoti norą ir užpūsti degančias žvakutės ant torto, vaikams ar suaugusiems tai būna gana jaudinanti akimirka. Gimtadienio torto žvakutės yra aukštos - net 14 cm aukščio.

Gimtadienio žvakės supakuotos po 8 vnt. Dėkliukai ant žvakučių sudėti - išimate iš pakuotės ir smeigiate ant torto - tai labai patogu. Torto žvakutės gražiai papuošia gimtadienio tortą tai graži gimtadienio atributika.

Dėmesio! Nepalikite degančių torto žvakučių be priežiūros ir saugokite nuo skersvėjo.

Torto žvakės puošiant interjerą naudojamos su kitomis interjero dekoravimo priemonėmis tokiomis kaip: stalo servetėlėskaroliukaibarstomos konfetirožių žiedlapiaiplunksnoskokoso plaušasdirbtinės gėlės

Papildoma informacija

SCS-10-019ME