Balionai, žydri su bateliais, 1 vnt

  Balionai, žydri su bateliais, 30cm, 1 vnt

  0,33 €

  Lateksiniai žydros spalvos balionai su vaikiškų batelių piešiniu. Piešiniai yra du - iš abejų baliono pusių.

  Balionai prisipučia iki 30 cm skersmens. Pripūtus mažiau balionas bus tamsesnės žydros spalvos.

  Galima pirkti po 1 vnt.

  Perkant 10 vnt taikoma 10 procentų nuolaida.

  Nuolaida perkant didesnį kiekį

  KiekisVieneto nuolaidaSutaupote
  1010%Iki 0,33 €
  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Balionai, žydri su bateliais, 30cm,  1 vnt. Lateksiniai žydros spalvos balionai su vaikiškų batelių piešiniu. Piešiniai yra du - iš abejų baliono pusių. Žydri balionai su vaikiškais bateliais yra puiki berniuko krikštynų ar gimtadienio atributika. Balionai tinka ir kūdikio lyties atskleidimo šventei. Balionai gali būti kabinami po vieną, kabinami puokštėmis po kelis balionus arba rišamos balionų girliandos.

  Balionai yra šviesios, dangiškos žydros spalvos su žydrų vaikiškų batelių piešiniu. Balionai pripūsti mažiau bus tamsesnės žydros spalvos. Balionai pučiami iki 30 cm diametro. Balionai stiprūs, turi pakankamai ilgus kakliukus surišimui, ilgai išlaiko pripūstą formą. Balionai pildomi oru arba pučiamos helio dujos. 

  Lateksiniai balionai pagaminti iš aukštos kokybės natūralaus latekso ir gamtoje 100 % biologiškai suyra.

  Dėmesio! Perskaitykite ir laikykitės instrukcijos!

  Balionai neskirti vaikams iki 3 metų amžiaus. Vaikai gali susižaloti sprogusiu balionui arba jo dalimis. Būtina suaugusiojo priežiūra - suaugusieji turi pripūsti balioną ir prižiūrėti, kad vaikai jį naudotų tinkamai. Nepripūstus balionus laikykite vaikams neprieinamoje vietoje, o susprogusio baliono dalis išmeskite nedelsiant. Balionams pūsti naudokite tam pritaikytą balionų pompą. Pūsdami laikykite balioną toliau nuo akių ir veido, nepūskite burna, nes jiems sprogus, galite susižeisti.

  Papildoma informacija

  SB14P-225-011