Torto žvakutės, pastelinės, spiralinės 8,5cm/6vnt

  Torto žvakutės, pastelinės, spiralinės 8,5cm/6vnt

  1,24 €

  Švelnių pastelinių spalvų torto žvakutės su dėkliukais.

  Torto žvakutės spiralinės, t.y. tarsi būtų susuktos spirale.

  Gimtadienio žvakutės skirtingų švelnių pastelinių spalvų - gelsva, rausva, alyvinė, melsva, žalsva, švelni oranžinė.

  Pakuotėje yra 6 žvakutės ir 6 dėkliukai.

  Vienos žvakutės aukštis 8,5 cm.

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Torto žvakutės, pastelinės, spiralinės 8,5cm/6vnt. Gimtadienio torto žvakutės yra skirtingų švelnių pastelinių spalvų - gelsva, rausva, alyvinė, melsva, žalsva, švelni oranžinė. Gimtadienio torto žvakutės pakuotėje yra 6 ir 6 dėkliukai.  Torto žvakutės yra 8,5cm aukščio. Gimtadienio žvakutės spiralinės, t.y. tarsi būtų susuktos spirale. Dažniausiai torto žvakutės naudojamos, kai švenčiamas vaiko gimtadienis, bet šios gimtadienio žvakutės tinkamos naudoti ir suaugusiųjų gimtadieniui ar jubiliejui. Reikia sugalvoti norą ir užpūsti degančias žvakutės ant torto, vaikams ar suaugusiems tai būna gana jaudinanti akimirka. 

  Gimtadienio žvakės supakuotos po 6 vnt. Dėkliukai ant žvakučių sudėti - išimate iš pakuotės ir smeigiate ant torto - tai labai patogu. Torto žvakutės gražiai papuošia gimtadienio tortą tai graži gimtadienio atributika.

  Dėmesio! Nepalikite degančių torto žvakučių be priežiūros ir saugokite nuo skersvėjo.

  Torto žvakutės puošiant interjerą naudojamos su kitomis interjero dekoravimo priemonėmis tokiomis kaip: stalo servetėlėskaroliukaibarstomos konfetirožių žiedlapiaiplunksnoskokoso plaušasdirbtinės gėlės

  Papildoma informacija

  SCS-15-000