Juostelės, tamsiai rožinės dekoruotos, 5cm 100m

  7,19 €

  Tamsiai rožinės spalvos plastikinės juostelės skirtos dovanų pakavimui ir kaspinams.

  Geroji juostelės pusė dažyta tamsiai rožine ciklamenine matine spalva ir

  dekoruota smulkiais neryškias išilginiais brūkšneliais, primenančiais medžio žievę.

  Blogoji juostelės pusė - lygi tamsiai rožinė blizgi.

  Juostelės plotis 5cm, ilgis 100m.

  Ritės išmatavimai: D 13 cm, A 5 cm.

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Juostelės, tamsiai rožinės dekoruotos, 5cm 100m. Dovanų juostelės plastikinės, dažytos, dekoruotos smulkiu žievės efektu. Juostelės skirtos dekoracijoms, kaspinams bei dovanų puošimui. Tamsiai rožinės - ciklameninės spalvos juostelės puikiai dera su šviesiomis juostelių spalvomis ir kitomis dekoracijomis. Juosteles galima naudoti dekoracijoms bet kuriai progai. Geroji juostelės pusė dažyta tamsiai rožine (tamsiai ciklamenine) spalva ir dekoruota neryškiais siaurais brūkšneliais sukuriančiais medžio žievės efektą. Blogoji juostelės pusė nedekoruota, ji lygi blizgi tamsi rožinė, kiek šviesesnė.

  Juostelės pagamintos iš polipropileno - 100 proc plastikinės, jos plonos, bet stiprios ir gana standžios, atsparios vandeniui, tinka dekoracijoms patalpose ir lauke. Dovanų juostelės plotis 5 cm, ilgis ritėje 100m.

  Plastikinės juostelės naudojamos dovanų pakavimui ir dekoravimui. Iš vidutinio 5cm pločio dovanų juostelės rišami kaspinai, daromi papuošimai ir įvairių švenčių dekoracijos. Nors plastikinės juostelės daugiausiai skirtos dovanų puošimui, daug šios juostelės sunaudojame, kai gaminami kaspinai ir jubiliejų bei gimtadienių dekoracijos. 

  Papildoma informacija

  111009-5/100 16000A