Balionai, Strong 27 cm, tamsi rožinė, 100 vnt

  Balionai, Strong 27 cm, tamsi rožinė, 100 vnt

  7,02 €

  Guminiai balionai Strong.

  Balionai pasteliniai, tamsiai rožinės spalvos. Spalva vadinama fuksija arba ciklameno.

  Balionai pučiami iki 27 cm diametro,

  galima pildyti oru ar helio dujomis.

  Pakuotėje 100 vnt.

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Balionai guminiai 27cm, tamsi rožinė, 100vnt. Balionai lateksiniai, stiprūs, pildomi oru ar heliu, tinka dekoracijoms gimtadieniui ar kitai progai. Balionai naudojami šventės patalpų ir lauko papuošimui. Iš balionų daromos įvairios balionų girliandos, balionų puokštės ir kitos švenčių dekoracijos.

  Lateksiniai balionai stiprūs, vidutinio dydžio. Šie balionai pučiami iki 27 cm diametro. Galima pūsti ir mažiau, tada turėsime vieno atspalvio ir skirtingų dydžių balionus. Balionai ilgai išlaiko pripūstą formą. Balionai gali būti pildomi oru ar pučiamos helio dujos. Kadangi helio dujos lengvesnės už orą, balionai su helio dujomis greitai kyla į viršų, juos būtina pririšti arba naudoti svarelius. Balionai pagaminti iš natūralaus kaučiuko latekso, todėl pilnai biologiškai suyra.

  Balionai gali būti pučiami rankine balionų pūtimo pompa. Gaminant balionų girliandas naudojama juosta balionų girliandai. Balionų dekoracijoms ir foto sienelėms naudojamos balionų dėžės, kabančios dekoracijos, sienelės lietutis.

  Dėmesio! Perskaitykite ir laikykitės instrukcijų!

  Balionai neskirti vaikams iki 3 metų amžiaus. Vaikai gali susižaloti sprogusiu balionu arba jo dalimis. Būtina suaugusiojo priežiūra - suaugusieji turi pripūsti balioną ir prižiūrėti, kad vaikai jį naudotų tinkamai. Nepripūsti balionai turi būti laikomi vaikams neprieinamoje vietoje, o susprogusio baliono dalis išmeskite nedelsiant. Balionams pūsti naudokite tam pritaikytą balionų pompą. Pūsdami laikykite balioną toliau nuo akių ir veido, nepūskite burna, nes jiems sprogus, galite susižeisti.

  Papildoma informacija

  SB12P-080