Kabančios dekoracijos, rozetės, raudonos

  Kabančios dekoracijos, rozetės, raudonos, 3vnt.

  2,07 €

  Kabančios dekoracijos raudonos rozetės. Rozetės pagamintos iš šilko popieriaus. Ažūrinės. Pakuotėje yra trys skirtingo diametro rozetės. Rozetės yra 30cm, 25cm ir 20cm pločių.

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Kabančios dekoracijos, rozetės, raudonos, 3vnt. Kabančios rozetės yra sodrios bei ryškios raudonos spalvos. Pakuotėje yra trijų skirtingų diametrų rozetės. Rozetės yra 30cm, 25cm ir 20cm diametrų. Kabančios dekoracijos rozetės yra pagamintos iš šilkinio popieriaus, todėl yra labai lengvos, puošnios ir purios. Dekoracijos rozetės yra ažūrinės, bet iškarpymai nedideli.

  Dekoracijos rozetės puikiai tinka beveik kiekvienai progai. Kabančios rozetės naudojamos namų interjero ir lauko puošimui. Rozetės tvirtinamos su pakuotėje esančia virvele. Dekoracijos rozetės tinka Valentino dienos, gimtadienių, vestuvių ir kitų švenčių dekoracijoms. Dekoracijos rozetės gali būti kabinamos prie sienos kaip foto sienelė arba jos dalis bei erdvėje nuo lubų, šviestuvų ar lauke ant medžių.

  Kabančios dekoracijos rozetės supakuotos po 3 skirtingo dydžio vienetus (30cm, 25cm, 20cm diametro). Pakuotė yra celofaninis maišelis, kuris apsaugo prekę transportavimo metu.

  Papildoma informacija

  RPB1-007