Kaspinai automobiliui, Komplektas Puikus

  Kaspinai vestuvių automobiliui, Komplektas Puikus

  18,93 €

  Vestuvinė dekoracija automobiliui iš didelių, puošnių rankų darbo kaspinų.

  Komplektą sudaro 3 kaspinai, pagaminti iš blizgios baltos plastikinės juostelės.

  Vienas kaspinas R6 diametras 40 cm tvirtinamas ant kapoto,

  du kaspinai R3J diametras 23 cm su "uodegėlėmis" rišami ant veidrodėlių.

  Kaspinų spalva balta, turinti lako blizgesį.

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Kaspinai vestuvių automobiliui, komplektas Puikus tai papuošimas vestuvių automobiliui, kurį sudaro 3 rankų darbo kaspinai iš baltos blizgios plastikinės juostelės. 

  Kaspinai vestuvių automobiliui rankų darbo, kokybiškai pagaminti iš baltos blizgios plastikinės juostelės. Priklausomai nuo kaspinų dydžio, naudojamos plačios plastikinės juostelės, todėl visi kaspinai tvirti - neišsiardo ir nesuyra nuo vėjo. Komplektas vestuvių automobiliui susideda iš trijų kaspinų: 1 didelis rankų darbo kaspinas R6, kurio diametras apie 40 cm ir 2 rankų darbo kaspinai R3J, diametras 23 cm, su papildomai pririštomis „uodegėlėmis", kurių ilgis apie 60 cm.

  Šie kaspinai kaip vestuvinės dekoracijos tinka bet kuriam automobiliui. Kaspinai ant vestuvių automobilio rišami labai paprastai: didelį kaspiną pririškite ant automobilio priekinių grotelių arba lipnia juostele gerai priklijuokite ant automobilio kapoto norimoje vietoje. Veidrodėlių papuošimui skirti kaspinai su „uodegėlėmis". Juos tvirtai pririškite ant veidrodėlių, tam panaudokite kelias juosteles - riškite per veidrodėlio lenkimo liniją - tada kaspinai veidrodėlių papuošimui gerai laikysis išorinėje veidrodėlio pusėje. Ir taip Jūsų vestuvių automobilis papuoštas.

  Linkime Jums Puikios kelionės. 

  Pastaba: kaspinai vestuvių automobiliui gaminami, kai gauname Jūsų užsakymą, todėl pati gamyba gali užtrukti iki savaitės laiko. Prašome užsakymus pateikti kaip galite anksčiau.

  Papildoma informacija

  VDA-kompl-Puikus