Dovanų maišeliai, Premium vidutiniai, ORNAMENTAL

  Dovanų maišeliai, Premium vidutiniai, ORNAMENTAL

  1,49 €

  Prabangus popierinis premium klasės dovanų maišelis,

  skirtas dovanų pakavimui bet kokiai progai.

  Maišeliai dekoruoti aukso spalvos ornamentais.

  Į maišelius suvertos auksinės spalvos salino juostelės rankenėlės.

  Maišelio išmatavimai L:20cm, A:25cm, P:10cm

  Nurodyta 1 maišelio kaina.

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Dovanų maišeliai, Premium vidutiniai, Ornamental. Maišeliai popieriniai 20x25x10cm stiprūs, dekoruoti aukso ornamentų piešiniu, skirti dovanų pakavimui bet kokiai progai. Šie dovanų maišeliai labai universalūs, jų išvaizda nepriekaištingai elegantiška, natūralistinis piešinys šiuo metu madingas. Šio piešinio dovanų maišeliai tinka dovanoms vyrams ir moterims Kalėdoms, gimtadieniui ar kitai progai, tai patogi dovanų pakavimo priemonė. Maišeliai vidutinio dydžio, jų plotis 20cm, aukštis 25cm, dugnelio plotis 10cm. Dovanos dėžutėse ar supakuotos į dovanų popierių ar celofaną ir sudėtos į maišelius, visada atrodys gražiau ir jas bus patogu įteikti. 

  Dovanų maišeliai pagaminti iš storo popieriaus, išorė laminuota matinė, tai suteikia maišeliams tvirtumo. Dovanų maišeliai papuošti auksinės spalvos satino juostelės rankenėlėmis, kurios užbaigtos plastikiniais galiukais, kurie gerai užtvirtina rankenėles maišelio vidinėje pusėje, todėl galiukai turi užsitvirtinti skersai įvėrimo skylutės.

  Pakuojant dovanas su popieriniu maišeliu dažnai naudojami užpildai: šilkinis popieriuspopieriaus drožlės ar kokoso plaušasVardo kortelės (kam skirta dovana) prisegimui dažnai naudojami maži mediniai segtukai. Maišelio papuošimui dažnai naudojami kaspinai.

  Papildoma informacija

  AGB1100403