Dovanų maišeliai, Premium vidutiniai, Golden Forest

Dovanų maišeliai, Premium vidutiniai, Golden Forest

1,49 €

Prabangus popierinis premium klasės dovanų maišelis,

skirtas dovanų pakavimui Kalėdoms ar kitai progai.

Maišelio fono spalva balta dekoruota.

Maišeliai dekoruoti miško motyvų piešiniais.

Į maišelius suvertos auksinės spalvos salino juostelės rankenėlės.

Maišelio išmatavimai L:20cm, A:25cm, P:10cm

Nurodyta 1 maišelio kaina.

Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Dovanų maišeliai, Premium vidutiniai, Golden Forest. Maišeliai popieriniai 20x25x10cm stiprūs, dekoruoti miško motyvų piešiniu, skirti dovanų pakavimui Kalėdoms ar kitai progai. Šie dovanų maišeliai labai universalūs, jų išvaizda nepriekaištingai elegantiška, natūralistinis piešinys šiuo metu madingas. Šio piešinio dovanų maišeliai tinka dovanoms vyrams ir moterims Kalėdoms, gimtadieniui ar kitai progai, tai patogi dovanų pakavimo priemonė. Maišeliai vidutinio dydžio, jų plotis 20cm, aukštis 25cm, dugnelio plotis 10cm. Dovanos dėžutėse ar supakuotos į dovanų popierių ar celofaną ir sudėtos į maišelius, visada atrodys gražiau ir jas bus patogu įteikti. 

Dovanų maišeliai pagaminti iš storo popieriaus, išorė laminuota matinė, tai suteikia maišeliams tvirtumo. Dovanų maišeliai papuošti auksinės spalvos satino juostelės rankenėlėmis, kurios užbaigtos plastikiniais galiukais, kurie gerai užtvirtina rankenėles maišelio vidinėje pusėje, todėl galiukai turi užsitvirtinti skersai įvėrimo skylutės.

Pakuojant dovanas popieriniuose maišeliuose kartu naudojamos ir kitos pakavimo priemonės/užpildai: šilkinis popierius, popieriaus drožlės, kokoso plaušas, mediniai segtukai (prisegti vardo kortelę).

Papildoma informacija

AGB2013403