Popieriniai dovanų maišeliai, maži, Vortex Stars

  Popieriniai dovanų maišeliai, maži, Vortex Stars

  0,83 €

  Maži popieriniai dovanų maišeliai,

  Fono spalva balta su auksinėmis žvaigždutėmis.

  Į maišelius suvertos baltos satino juostelės rankenėlės.

  Išmatavimai L:10cm, A:22cm, P:7 cm

  Nurodyta 1 maišelio kaina

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Popieriniai dovanų maišeliai, maži, Vortex Stars. Popieriniai maišeliai balti su aukso spalvos žvaigždutėmis. Dovanų maišeliai tai popieriniai maišeliai, kurie yra puiki dovanų pakavimo priemonė kiekvienai progai. Maišeliai balti su auksinėms žvaigždutėmis atrodo prabangiai ir yra labai universalūs, jie tinka įvairioms progoms vaikams ar suaugusiems. Šie popieriniai maišeliai nedideli, pritaikyti smulkioms dovanoms. Dovanos supakuotos į maišelius visada atrodo gražiau, tokias dovanas patogu saugoti, nešti ir įteikti.

  Dovanų maišeliai pagaminti iš storo popieriaus, kurio paviršius padengtas matinio lako plėvele, t. y. paviršius apsaugotas tik neblizga. Dovanų maišeliai baltos spalvos, dekoruoti auksinėmis žvaigždutėmis. Popieriniai maišeliai papuošti baltos spalvos satino juostelės rankenėlėmis, kurios gerai užsitvirtina vidinėje maišelio pusėje. Šie popieriniai maišeliai nedideli: ilgis 10 cm, aukštis 22 cm, dugnelio plotis 7 cm.

  Pakuojant dovanas į dovanų maišelius naudojami ir užpildai: šilkinis popierius, popieriaus drožlės, kokoso plaušas ir mediniai segtukai prisegti vardo kortelei.

  Papildoma informacija

  AGB2018121