Plaukiojančios žvakės, matinės 4 cm

Plaukiojančios žvakės, D 4 cm

0,50 €

Disko formos plaukiojančios žvakės.

Pagamintos iš parafino, paviršius lakuotas.

Spalvos: balta, rožinė, bordo, salotinė -

Spalvą pasirinkite paspaudę spalvos kvadratuką.

Išmatavimai: diametras 4 cm, aukštis 2,5 cm.

Žvakė dega 2 val.

Parduodamas 1 vnt.

Perkant 10 vnt taikoma nuolaida!

Spalva
  • Balta
  • Rožinė

Nuolaida perkant didesnį kiekį

Kiekis Vieneto nuolaida Sutaupote
10 10% Iki 0,50 €
Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Plaukiojančios žvakės, D 4 cm yra disko formos žvakės pagamintos iš parafino. Degimo laikas 2 val. Žvakės yra lakuotos, baltos arba spalvotos: rožinės, salotinės ir bordo. Žvakės paviršius matinis. Žvakių spalvos matosi nuotraukose, o plaukiojančios žvakės spalvą galite pasirinkti paspaudę spalvos kvadratuką, tada rinkitės reikiamą kiekį. Plaukiojančios žvakės nedidelės, jos gražiai laikosi vandens paviršiuje. 

Dekoracijos, kur panaudotos plaukiojančios žvakės, gali būti gražūs stalo papuošimai vestuvėms, krikštynoms ar gimtadieniui. Kompozicijos gražiausiai atrodo permatomuose stikliniuose induose. Indai gali būti skirtingų aukščių, sudėti grupėmis, eilėmis ar po vieną. Indų viduje į vandenį panardintos kompozicijos atrodys kaip akvariumai, o viršuje degančios plaukiojančios žvakės paryškins įspūdingą vaizdą.

Plaukiojančios žvakės puošiant interjerą naudojamos su kitomis interjero dekoravimo priemonėmis tokiomis kaip: stalo servetėlės, karoliukai, barstomos konfeti, rožių žiedlapiai, plunksnos, kokoso plaušas, dirbtinės gėlės

Papildoma informacija

SDMAT40-018-OP