• Nauja
Plaukiojančios žvakės, baltos gėlės, 8 cm

Plaukiojančios žvakės, baltos gėlės, 8 cm, 4 vnt

11,07 €

Plaukiojančios žvakės pagamintos iš parafino.

Spalva: balta, paviršius lakuotas.

Žvakės yra gėlės formos su preciziškai išdirbtais smulkiais lapeliais.

Išmatavimai: diametras 8 cm, aukštis 4 cm.

Žvakė dega apie 5 val.

Pakuotėje yra 4 žvakės.

Nuolaida perkant didesnį kiekį

KiekisVieneto nuolaidaSutaupote
1010%Iki 11,07 €
Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Plaukiojančios žvakės, baltos gėlės, 8 cm, 4 vnt. Žvakės yra gėlės žiedo formos, pagamintos iš parafino. Plaukiojančios žvakės gražios dekoracijos, nes gerai laikosi vandens paviršiuje. Žvakės diametras - 8 cm, aukštis apie 4 cm. Plaukiojančios žvakės degimo laikas apie 5 val. Plaukiojančios žvakės gėlės lapeliai smulkūs, gražiai, preciziškai išdirbti.

Dekoracijos, kur panaudotos plaukiojančios žvakės, gali būti gražūs stalo papuošimai vestuvėms, krikštynoms, gimtadieniui ar bet kuriai kitai progai. Kompozicijos gražiausiai atrodo permatomuose stikliniuose induose ar taurėse. Indai su žvakėmis gali būti skirtingų aukščių, sudėti grupėmis, eilėmis ar po vieną. Indų viduje vandenyje panardintos kompozicijos atrodys kaip akvariumai, o viršuje degančios plaukiojančios žvakės paryškins įspūdingą vaizdą.

Plaukiojančios žvakės pakuotėje yra keturios.

Plaukiojančios žvakės puošiant interjerą naudojamos su kitomis interjero dekoravimo priemonėmis tokiomis kaip: stalo servetėlėskaroliukaibarstomos konfetirožių žiedlapiaiplunksnoskokoso plaušasdirbtinės gėlės

Papildoma informacija

SDK1-80-008-OP