Moteriška piniginė, Gimtadienio proga

Medinia vokelis pinigams, Moteriška piniginė, Gimtadienio proga

3,97 €

Moteriška piniginė - medinis vokelis skirtas dovanos įpakavimui.

Ant viršelio išgraviruotas palinkėjimas "Gimtadienio proga".

Išmatavimai 11,5x8,5x1 cm, kilputės iškilusios 2 cm.

Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Moteriška piniginė, Gimtadienio proga. Medinis vokelis atrodo kaip senoviška piniginė, skirta dovanos įteikimui moteriai gimtadienio progai. Čia telpa mažos dovanos, čekis ar pinigai. Šis medinis vokelis tinka jaunai merginai ar moteriai jubiliejaus progai. Ant viršaus papildomai galima užrašyti metus, o į vidų įdėti kortelę su palinkėjimais. Tik reikia nepamiršti, kad dovanojama piniginė negali būti tuščia - reikia įdėti pinigų.

Moteriška piniginė - medinis vokelis pinigams tai medinė dėžutė, ant kurios viršelio yra išgraviruotas palinkėjimas: Gimtadienio proga. Medinis vokelis nedidelis, jo išmatavimai 11,5x8,5x1 cm, kilputės iškilusios 2 cm. Medinės piniginės viduje EURO kupiūros netelpa, jas reikia sulenkti pusiau. Medinis vokelis atidaromas dangtelį atsilenkiant į priekį, o viršuje vokelio kraštines reikia surišti juostele. Surišimui yra atitinkamos skylutės per kurias perveriame juostelę ir surišame. Surišimui pridedame satino juostelę. 

Pastaba: Mediniai vokeliai pinigams gaminami iš natūralaus medžio plokštės, todėl medžio spalva, šakos, rievės, jų išsidėstymai ir atspalviai neprognozuojami ir neatitiks vaizdo esamoje nuotraukoje. Natūralaus medžio rievės ir atspalviai suteikia kiekvienai dėžutei unikalų išskirtinumą.

Papildoma informacija

Mvok-moteriai