Kvepianti žvakė, rapsų vaškas, VIN & BOIS

  Kvepianti žvakė, rapsų vaškas, VIN & BOIS

  23,97 €

  Rankų darbo, kvepianti žvakė iš natūralaus rapsų vaško. 

  Žvakė įlieta tikrame nukirstame šampano butelyje.

  Kvapas: vaisinis, medienos.

  Viršutinės natos: pipirai, vynuogės, avietės, kardamonas

  Vidurinės natos: pačiulis, taurioji mediena, sandalmedis

  Apatinės natos: šafranas, gintaras, agarmedis

  Dega 50 val.

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Kvepianti žvakė, rapsų vaškas, VIN & BOIS. Rankų darbo, kvepianti žvakė iš natūralaus rapsų vaško  pagaminta Lietuvoje ir praturtinta aromatais iš Prancūzijos. Ypatingai sodraus aromato rapsų vaško žvakė įlieta tikrame nukirstame šampano butelyje. SABRAGE! Sabrage - taip vadinamas prabangus ir išskirtinis šampano atidarymas kardu. Žvakė yra be GMO. Be dažų. Natūralios baltos rapsų vaško spalvos. Šampano butelio spalva - permatoma, sodri žalia.

  Kvepianti žvakė gaminama iš rapsų vaško, kuris pasižymi stipriausiomis kvapų sklaidos savybėmis, lyginant su kitomis natūralaus vaško rūšimis. Kvepiančios žvakės aromatas sodriai užpildys erdvę. Rapsų vaškas tvarus, draugiškas aplinkai natūralus augalinis vaškasKvepiančios žvakės iš natūralaus rapsų vaško degdamos neišskiria jokių kenksmingų medžiagų.
  Rapsų vaškas užtikrina ilgesnį degimo laiką. Žvakė dega 50 valandų.

  Kvepiančios žvakės VIN & BOIS aromatas tai šiltas vaisinis, medžio prabangos kvapas, įkvėptas gamtos. Kvepiančios žvakės aromatas sukurtas ilgametę istoriją turinčiuose Prancūzijos kvapų namuose, įsikūrusiuose parfumerijos sostinėje Grase. Užburiantis šiltomis ekstravagantiškomis, bohemiškomis natomis ir elegantiškais kvapiausių pasaulio žiedų aromatais kvepiančios žvakės VIN & BOIS skleidžiasi taip:

  Viršutinės natos: pipirai, vynuogės, avietės, kardamonas.

  Vidurinės natos: pačiulis, taurioji mediena, sandalmedis.

  Apatinės natos: šafranas, gintaras, agarmedis.

  Kiekviena kvepianti žvakė kruopščiai supakuota į gražią, prabangią, dekoruotą popierinę pakuotę.  Kvepianti rapsų vaško žvakė šampano butelyje puikiai tinka dovanai kiekvienai progai, ypač žmonėms vertinantiems tvarumą ir natūralumą.

  Stalo serviravimui kartu derinama staltiesės, stalo takeliaiservetėlės. Stalo nuotaikai kurti pasitelkiamos ir papildomos priemonės: stalo numeriai ir stalo kortelėskonfetirožių žiedlapiaiplunksnoskokoso plaušaskaroliukai.

  Papildoma informacija

  46917800261