Torto žvakutės, pastelines, 14 cm/12vnt

Gimtadienio torto žvakės, pastelines, 14 cm/12vnt

1,65 €

Aukštos gimtadienio torto žvakės su dėkliukais.

Galimos pastelinės spalvos žydra, rožinė arba balta.

Pakuotėje yra 12 žvakučių ir 12 dėkliukų.

Vienos žvakutės aukštis 14 cm, diametras 0,5 cm.

Pastaba: galimas sąlytis su maistu, nes žvakutės turi plastikinius dėkliukus.

Žvakučių spalvą pasirinkite variantuose, paspauskite norimos spalvos kvadratuką.

Spalva
  • Žydra
  • Balta
  • Rožinė
Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Gimtadienio torto žvakės, pastelinės, 14 cm/12 vnt pakuotėje. Gimtadienio žvakės yra skirtingų spalvų. Torto žvakutės su dėkliukais dedamos ant gimtadienio torto. Torto žvakės lygios, aukštos, pastelinių spalvų. Gimtadienio torto žvakės yra šių spalvų: žydra, rožinė arba balta - galite pasirinkti, kuri spalva labiau tinka Jūsų šventei. Dažniausiai torto žvakutės naudojamos, kai švenčiamas vaiko gimtadienis, bet šias gimtadienio žvakutes galite naudoti ir suaugusiųjų gimtadieniui. Kai reikia sugalvoti norą ir užpūsti degančias žvakutės ant torto, vaikams ar suaugusiems tai būna gana jaudinanti akimirka. Gimtadienio torto žvakės yra įstabiai aukštos - net 14cm.

Gimtadienio torto žvakutės supakuotos po 12 vnt. Dėkliukai yra toje pačioje pakuotėje. Gimtadienio žvakės gražiai papuošia gimtadienio tortą tai graži gimtadienio atributika.

Dėmesio! Nepalikite degančių torto žvakučių be priežiūros ir saugokite nuo skersvėjo.

Torto žvakės puošiant interjerą naudojamos su kitomis interjero dekoravimo priemonėmis tokiomis kaip: stalo servetėlėskaroliukaibarstomos konfetirožių žiedlapiaiplunksnoskokoso plaušasdirbtinės gėlės

Papildoma informacija

SCD-2-008