Dirbtinių gėlių kompozicija, Baltos rožės

Dirbtinių gėlių kompozicija, Baltos rožės

19,42 €

Dirbtinių gėlių kompozicija vazone.

Sudėtis: didelės baltos rožės 6 vnt, plastikinės gipsofilijos su baltais žiedukais, 

smulkios violetinės uogytės, paparčių lapai tamsiai žali,

kiti lapai žali.

Puokštė pailga: ilgis apie 100cm, plotis 40cm, aukštis 35cm.

Vazono aukštis 15 cm, skersmuo 17 cm.

Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Dirbtinių gėlių kompozicija, baltos rožės. Rankų darbo dirbtinių gėlių puokštės ilgis 1m, plotis 50cm. Pagrindą sudaro rožės, violetinės uogytės, žali lapai. Dirbtinių gėlių puokštės vazonuose dažniausiai yra vėlinių puokštės skiriamos kapams. Dirbtinių gėlių puokštės vazonuose statomos ten, kur neauga gyvos gėlės ar prižiūrėti gyvas gėles nėra galimybės.

Šios dirbtinių gėlių kompozicijos pagrindinis akcentas yra didelės baltos rožės. Puokštės sudėtis: rožės diametras 15cm - 6 žiedai, gipsofilijos šakelės 6 vnt,smulkios šakelės su uogytėmis, paparčio lapai 4 vnt ir didelės lapų šakos. Gėlių kompozicija įtvirtinta plastikiniame vazone. Iš šio vazono puokštės išimti negalima. Dirbtinių gėlių kompozicijos aukštis 35 cm, plotis apie 50 cm, o ilgis apie 100 cm. Dirbtinės gėlės ir dirbtiniai lapai pagaminti iš medžiagos, bet atrodo gana natūraliai. Lapų ir žiedų medžiaga gerai impregnuota, todėl kompozicija gerai išsilaiko lauke, esant bet kokioms oro sąlygoms.

Dirbtinių gėlių kompozicijos gėlių ir lapų šakos suformuotos iš plastiko, bet visų šakų viduje yra viela, todėl šakas galima įvairiai išformuoti ir lankstyti. Dirbtinių gėlių puokštės tvirtinimui vazone panaudotas gipsas, kuris puokštei suteikia svorio ir stabilumo. Puokštė gana sunki, vėjas lengvai nenupūs. Siunčiant puokštė bus supakuota dėžėje, o išėmus iš dėžės puokštę reikės paformuoti.

Pastaba: rankų darbo dirbtinių gėlių kompozicijos mūsų parduotuvėje gana originalios, nes darome mes patys. Masinės gamybos nėra.

Papildoma informacija

DGK-baltos-rožės