Juostelės, auksinės dekoruotos, 5cm 100m

  Juostelės, auksinės dekoruotos, 5cm 100m

  7,19 €

  Auksinės spalvos plastikinės juostelės skirtos dovanų pakavimui ir kaspinams.

  Geroji juostelės pusė dažyta auksine matine spalva ir

  dekoruota smulkiais neryškias išilginiais brūkšneliais, primenančiais medžio žievę.

  Blogoji juostelės pusė - auksinė blizgi.

  Juostelės plotis 5cm, ilgis 100m.

  Ritės išmatavimai: D 13 cm, A 5 cm.

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Juostelės, auksinės dekoruotos, 5cm 100m. Dovanų juostelės plastikinės, dažytos, dekoruotos smulkiu žievės efektu. Juostelės skirtos dovanų puošimui, dekoracijoms ir kaspinams. Auksinės spalvos juostelės puikiai dera su kitomis juostelių spalvomis ir dekoracijomis. Juosteles galima naudoti dekoracijoms bet kuriai progai, jos ypač tinka Kalėdoms ir vestuvėms. Geroji juostelės pusė dažyta auksine (šviesiai ruda) spalva ir dekoruota neryškiais siaurais brūkšneliais sukuriančiais medžio žievės efektą. Blogoji juostelės pusė nedekoruota, ji lygi blizgi auksinė, kiek šviesesnė.

  Juostelės pagamintos iš polipropileno - 100 proc plastikinės, jos plonos, bet stiprios ir standžios, atsparios vandeniui, tinka dekoracijoms patalpose ir lauke. Dovanų juostelės plotis 5 cm, ilgis ritėje 100m.

  Plastikinės juostelės skirtos dovanų pakavimui ir dekoravimui. Iš vidutinio 5cm pločio dovanų juostelės rišami kaspinai, daromi papuošimai ir įvairių švenčių dekoracijos. Nors auksinės plastikinės juostelės skirtos dovanų puošimui, daug šios juostelės sunaudojame, kai gaminami kaspinai ir jubiliejų bei Kalėdų dekoracijos. Auksinės spalvos juostelės tinka ir vestuvių automobilių papuošimui bei vestuvių dekoravimui, ypač auksinių vestuvių proga.

  Papildoma informacija

  111009-5/100 420000