• −20%
  • Sutaupote 20%
Balionai, Strong Metalic 27 cm, violetiniai, 100vnt

Balionai, Strong Metalic 27 cm, violetiniai, 100vnt

9,01 €
7,21 € Sutaupote 20%

Lateksiniai Metalizuoti balionai Strong.

Spalva ryški violetinė (purple).

Balionai pučiami iki 27 cm diametro,

galima pildyti oru arba helio dujomis.

Pakuotėje 100 vnt.

Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Balionai, Strong Metalic 27cm violetiniai, 100vnt. Balionai metalizuoti blizgantys, stiprūs, pildomi oru ar helio dujomis, tinka gimtadienio ar kitos šventės puošimui. Balionai gražus šventės patalpų ir lauko papuošimas ir dekoras. Iš balionų daromos įvairios balionų girliandos, balionų puokštės ir kitos švenčių dekoracijos.

Lateksiniai balionai gaminami iš natūralaus kaučiuko latekso, stiprūs, gamtoje pilnai suyra. Balionus galima pūsti iki 27 cm diametro. Balionai ilgai išlaiko pripūstą formą. Balionai gali būti pildomi oru arba pučiamos helio dujos. Balionai su helio dujomis greitai kyla į viršų, todėl juos reikia pririšti arba naudoti svarelius.

Dėmesio! Perskaitykite ir laikykitės instrukcijų!

Balionai neskirti vaikams iki 3 metų amžiaus. Vaikai gali susižaloti sprogusiu balionėliu arba jo dalimis. Būtina suaugusiojo priežiūra - suaugusieji turi pripūsti balioną ir prižiūrėti, kad vaikai jį naudotų tinkamai. Nepripūsti balionai turi būti laikomi vaikams neprieinamoje vietoje, o susprogusio baliono dalis išmeskite nedelsiant. Balionams pūsti naudokite tam pritaikytą balionų pompą. Pūsdami laikykite balioną toliau nuo akių ir veido, nepūskite burna, nes jiems sprogus, galite susižeisti.

Papildoma informacija

SB12M-062