Balionai, chrominiai, 30 cm, auksiniai, 10 vnt

  Balionai, chrominiai, 30 cm, auksiniai, 10 vnt

  2,89 €

  Chrominiai balionai.

  Spalva auksinė blizganti "glossy".

  Balionai pučiami iki 30 cm diametro,

  galima pildyti oru arba helio dujomis.

  Pakuotėje 10 vnt.

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Balionai, chrominiai, 30 cm, auksiniai, 10 vnt. Guminiai balionai blizgantys (glossy), stiprūs, pildomi oru ar helio dujomis, tinkama visų švenčių dekoracija. Auksiniai chrominiai balionai puikiai dera su kitų spalvų balionais ir dekoratyvinėmis sienelėmis. Balionų dekoracijos gali papuošti vestuvių, jubiliejaus ar kitos šventės aplinką. Balionai gražus šventės patalpų ir lauko papuošimas ir dekoras. Iš balionų daromos įvairios balionų girliandos, balionų puokštės ir kitos švenčių dekoracijos. 

  Auksiniai balionai gaminami iš natūralaus kaučiuko latekso, stiprūs, gamtoje pilnai syra. Balionus galima pūsti iki 30 cm diametro. Balionai ilgai išlaiko pripūstą formą. Chrominiai balionai gali būti pildomi oru arba pučiamos helio dujos. Balionai su helio dujomis greitai kyla į viršų, todėl juos reikia pririšti arba naudoti svarelius.

  Pučiant balionus oru gali būti naudojama rankinė balionų pūtimo pompa. Gaminant balionų girliandas ir dekoracijas iš balionų gali būti naudojama balionų girliandų juosta, balionų dėžės, kabančios dekoracijos

  Puošiant interjerą balionai derinami kartu su kitomis interjero dekoro detalėmis, tokiomis kaip: kabanti dekoracija lietutis, kitos kabančios dekoracijosžvakėsrožių žiedlapiaiplunksnoskonfetidirbtinės gėlėsorganza

  Dėmesio! Perskaitykite ir laikykitės instrukcijų!

  Balionai neskirti vaikams iki 3 metų amžiaus. Vaikai gali susižaloti sprogusiu balionėliu arba jo dalimis. Būtina suaugusiojo priežiūra - suaugusieji turi pripūsti balioną ir prižiūrėti, kad vaikai jį naudotų tinkamai. Nepripūsti balionai turi būti laikomi vaikams neprieinamoje vietoje, o susprogusio baliono dalis išmeskite nedelsiant. Balionams pūsti naudokite tam pritaikytą balionų pompą. Pūsdami laikykite balioną toliau nuo akių ir veido, nepūskite burna, nes jiems sprogus, galite susižeisti.

  Papildoma informacija

  CHB1-019-50 (10)