• −30%
  • Sutaupote 30%
Balionų girlianda, Įvairiaspalvė, 2m/60vnt

Balionų girlianda, Įvairiaspalvė, 2m/60vnt

13,06 €
9,14 € Sutaupote 30%

2m girlianda iš įvairiaspalvių balionų.

Balionai nepripūsti, girliandą reikės suformuoti patiems.

Komplektą sudaro balionai: 14 balti, 8 geltoni, 7 oranžiniai, 8 rožiniai, 7 violetiniai, 8 žydri, 8 žali

viso 60 balionų ir 2,5 m plastikinė juosta balionų girlianda.

Balionus reikia pripūsti iki 27 cm, užrišti, galiukus sukišti į girliandos juostelės skylutes.

Dėžutės išmatavimai 165x195x45 mm.

Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Balionų girlianda, įvairiaspalvė 2m/60vnt ir juosta girliandai 2,5m. Balionai lateksiniai pasteliniai. Balionų girliandos puikios švenčių dekoracijos, tinka aplinkos papuošimui bet kokiai progai. Balionų girliandos naudojamos švenčių patalpų ar lauko papuošimui, tinka foto sienelių puošimui. Suformuotas girliandas reikia pririšti ar pakabinti norimoje vietoje. Balionų girlianda sudaryta iš įvairių spalvų pastelinių balionų, viso iš 60 balionų: 14 balti, 8 geltoni, 7 oranžiniai,8 rožiniai, 7 violetiniai, 8 žydri, 8 žali. Balionų girliandos gali būti papuoštos lapeliais, gėlėmis ar kitais dekoro elementais, bet komplekte jų nėra, reikėtų pasirūpinti patiems.

Balionai stiprūs, vidutinio dydžio. Balionai pučiami iki 27 cm diametro. Galima pūsti ir mažiau, tada turėsime vieno atspalvio skirtingų dydžių balionus. Balionų galiukus reikia užrišti mazgiuku ir tuos mazgiukus sukaišioti į balionų juostos skylutes. Balionai girliandoje gali būti išdėstyti grupėmis spalvomis arba padaryti spalvų mix. Iš šio komplekto suformuojama apie 2m ilgio balionų girliandaBalionai ilgai išlaiko pripūstą formą. Balionai pagaminti iš natūralaus kaučiuko latekso, todėl pilnai biologiškai suyra.

Dėmesio! Perskaitykite ir laikykitės instrukcijų!

Balionai neskirti vaikams iki 3 metų amžiaus. Vaikai gali susižaloti sprogusiu balionu arba jo dalimis. Būtina suaugusiojo priežiūra - suaugusieji turi pripūsti balioną ir prižiūrėti, kad vaikai jį naudotų tinkamai. Nepripūsti balionai turi būti laikomi vaikams neprieinamoje vietoje, o susprogusio baliono dalis išmeskite nedelsiant. Balionams pūsti naudokite tam pritaikytą balionų pompą. Pūsdami laikykite balioną toliau nuo akių ir veido, nepūskite burna, nes jiems sprogus, galite susižeisti.

Papildoma informacija

GBN5