Balionai 30cm, juodi su baltais taškiukais, 1vnt

  0,33 €

  Lateksiniai juodi balionai su baltais taškiukais.

  Taškiukai tolygiai išdėstyti aplink visą balioną.

  Balionas pučiamas iki 30 cm skersmens.

  parduodamas  1 vnt.

  Pastaba: perkant 10 vnt taikoma nuolaida.

  Nuolaida perkant didesnį kiekį

  KiekisVieneto nuolaidaSutaupote
  1010%Iki 0,33 €
  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Balionai 30cm, juodi su baltais taškiukais, 1vnt. Balionai lateksiniai pučiami oru ar heliu iki 30cm. Balionai su taškiukais puiki švenčių atributika ir gražus dekoro elementas kiekvienai progai. Balionai gali būti kabinami po vieną ar puokštėmis bei derinami su kitais balionais arba daromos balionų girliandos ir kitos balionų dekoracijos.

  Balionai yra nepermatomi, juodos pastelinės spalvos su baltais taškiukais, kurie išdėstyti tolygiai aplink visą balioną. Balionai pučiami iki 30 cm diametro. Balionai stiprūs, turi pakankamai ilgus kakliukus surišimui, ilgai išlaiko pripūstą formą. Balionai pildomi oru arba pučiamos helio dujos. 

  Lateksiniai balionai pagaminti iš aukštos kokybės natūralaus latekso ir gamtoje 100 % biologiškai suyra.

  Dėmesio! Perskaitykite ir laikykitės instrukcijos!

  Balionai neskirti vaikams iki 3 metų amžiaus. Vaikai gali susižaloti sprogusiu balionui arba jo dalimis. Būtina suaugusiojo priežiūra - suaugusieji turi pripūsti balioną ir prižiūrėti, kad vaikai jį naudotų tinkamai. Nepripūstus balionus laikykite vaikams neprieinamoje vietoje, o susprogusio baliono dalis išmeskite nedelsiant. Balionams pūsti naudokite tam pritaikytą balionų pompą. Pūsdami laikykite balioną toliau nuo akių ir veido, nepūskite burna, nes jiems sprogus, galite susižeisti.

  Papildoma informacija

  SB14P-223-010W