• −20%
  • Sutaupote 20%
Balionai, Strong 27 cm, mix 100 vnt

Balionai, Strong 27 cm, mix 100 vnt

7,02 €
5,62 € Sutaupote 20%

Lateksiniai balionai Strong.

Balionų spalvos įvairios, pastelinės.

Balionai pučiami iki 27 cm diametro.

Pakuotėje 100 vnt.

Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Balionai Strong 27 cm, mix 100 vnt pakuotėje. Balionai lateksiniai, įvairių spalvų, skirti vaiko ir suaugusiojo gimtadieniui ar kitai progai. Balionai naudojami šventės patalpų ir lauko papuošimui. Iš balionų daromos įvairios balionų girliandos, balionų puokštės ir kitos švenčių dekoracijos.

Lateksiniai balionai stiprūs, vidutinio dydžio. Šie balionai pučiami iki 27 cm diametro. Balionai ilgai išlaiko pripūstą formą. Balionai gali būti pildomi oru ar pučiamos helio dujos. Kadangi helio dujos lengvesnės už orą, balionai su helio dujomis greitai kyla į viršų, juos būtina pririšti arba naudoti svarelius. Balionai pagaminti iš natūralaus kaučiuko latekso, todėl pilnai biologiškai suyra.

Dėmesio! Perskaitykite ir laikykitės instrukcijų!

Balionai neskirti vaikams iki 3 metų amžiaus. Vaikai gali susižaloti sprogusiu balionu arba jo dalimis. Būtina suaugusiojo priežiūra - suaugusieji turi pripūsti balioną ir prižiūrėti, kad vaikai jį naudotų tinkamai. Nepripūsti balionai turi būti laikomi vaikams neprieinamoje vietoje, o susprogusio baliono dalis išmeskite nedelsiant. Balionams pūsti naudokite tam pritaikytą balionų pompą. Pūsdami laikykite balioną toliau nuo akių ir veido, nepūskite burna, nes jiems sprogus, galite susižeisti.

Papildoma informacija

SB12P-000