Stalo kortelės, Plunksnos, 10 vnt

Stalo kortelės, Plunksnos, 10 vnt

1,40 €

Popierinės stalo kortelės, kurios atrodo kaip plunksnos.

Spalva balta su auksiniu blizgančiu kraštu.

Sulenktos kortelės išmatavimai 10,5x3 cm.

Pakuotėje 10 vnt.

Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Stalo kortelės plunksnos 10 vnt, tai popieriniai atvirikai ant kurių užrašomi svečių vardai. Stalo kortelės plunksnos labai tinka bet kuriai progai. Stalo kortelės naudojamos, kai prie vaišių stalo susirenka daugiau svečių. Stalo kortelės derinamos prie bendros šventės aplinkos, stalo papuošimų ir dekoracijų. Šios stalo kortelės plunksnos gražai dera su tikromis plunksnomis paauksuotu kraštu.

Stalo kortelės plunksnos yra popierinės, baltois spalvos su auksiniu blizgančiu kortelės viršumi. Kortelės apačioje užrašomi svečių vardai. Stalo kortelės siauroji dalis užlenkiama per pažymėtą lenkimo liniją ir tarnauja kaip kortelės atrama. Prieš šventes stalo kortelės paruošiamos iš anksto, užrašomi svečių vardai ir numatomos svečių susodinimo vietos. Naudojant stalo korteles, šeimininkams patogu susodinti svečius, o svečiams patogu surasti savo vietą prie stalo.

Stalo kortelės supakuotos voke po 10 vnt.

Dekoruojant vaišių stalą su svečių kortelėmis kartu naudojama: stalo numeriaistalo servetėlėsžvakėskonfetirožių žiedlapiaiplunksnossatino takelis.

Papildoma informacija

WS16-008-019M