Popierius gėlėms ir dovanoms dvipusis baltas, 50cm 8m

  Popierius gėlėms ir dovanoms dvipusis baltas, 50cm 8m

  3,97 €

  Iš abiejų pusių vienodai matinis baltos spalvos

  gėlių ir dovanų pakavimo popierius susuktas ant ritinėlio.

  Popierius sintetinis, švelnus, tvirtas ir visai nesugeria vandens.

  Tinka vidaus ir lauko dekoracijoms.

  Popieriaus plotis 50 cm, ilgis ritinėlyje 8 m.

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Popierius gėlėms ir dovanoms, sintetinis dvipusis baltas, 50cm 8m. Matinis iš abiejų pusių popierius tvirtas, atsparus vandeniui, tinka pakavimui ir dekoravimui gėlėms, puokštėmsdovanomsPopierius sintetinis dvipusis išsiskiria šviesiu lygiu švelniu paviršiumi, jį malonu liesti, lengva lankstyti. Šis naujas popierius gėlėms ir dovanoms vilioja sniego baltumo paviršiumi vienodai matiniu iš abiejų pusių. Dvipusis popierius sintetinis, kaip ir celofanas, visiškai nesugeria vandens, todėl puikiai tinka gėlių kompozicijų ir puokščių pakavimui, jį galima naudoti vidaus ir lauko dekoracijoms. Šis sniego baltumo dvipusis popierius  praturtina gėlių kompozicijas, tinka puokščių apgaubimui bei sutvirtinimui, puikiai dera su kitais tamsesniais popieriais ir kitomis pakavimo priemonėmis. 

  Popierius sintetinis dvipusis ritinėlyje vientisas, jo galima atsikirpti tiek kiek reikia, todėl labai naudingas šį popierių naudoti didesnių puokščių ar dovanų pakavimui. Juo lengva apgaubti bet kokias formas, sulenkti ir surišti. Darbas su šiuo popieriumi pavers dovanų pakavimą džiaugsmingu kūrybiniu procesu. Gėlių ir dovanų popierius puiki pakavimo medžiaga, pasitelkite fantaziją ir naudokite šį popierių bet kokiai progai.

  Vandeniui atsparus popierius, sintetinis dvipusis yra 50 cm pločio ir ištisinis 8 m ilgio, susuktas ant standaus ritinėlio. 

  Sintetinis popierius gėlėms ir dovanoms dažnai naudojamas kartu su kitomis dovanų ir gėlių pakavimo priemonėmis, tokiomis kaip: juostelėskaspinaiorganzašilkinis popieriusmaži mediniai segtukaidovanų kortelės

  Papildoma informacija

  157014 - 50/8M 010100