Popierius gėlėms, dvipusis, baltas-raudonas, 50cm 8m

  Popierius gėlėms, dvipusis, baltas-raudonas, 50cm 8m

  3,97 €

  Popierius skirtas gėlėms ir dovanoms pakuoti, susuktas ant standaus ritinėlio.

  Popierius dvipusis - viena pusė matinės raudonos spalvos, kita pusė balta matinė.

  Popierius sintetinis, švelnus ir tvirtas, visai nesugeria vandens.

  Popieriaus plotis 50 cm, ilgis ritinėlyje 8 m.

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Popierius gėlėms, dvipusis, baitas-raudonas, 50cm 8m. Popierius sintetinis matinis iš abiejų pusių, švelnus, tvirtas, atsparus vandeniui, tinka gėlių ir dovanų pakavimui bei dekoravimui. Dvipusis popierius gėlėms ir dovanoms išsiskiria lygiu švelniu paviršiumi, jį malonu liesti, lengva lankstyti. Šis naujas popierius tikrai dvipusis - dviejų skirtingų spalvų - viena pusė pastelinė raudona, kita balta. Popierius vienodai matinis iš abiejų pusių ir neturi gerosios ar blogosios pusės - abi šio popieriaus pusės vienodai gerosios. Popierius dvipusis gėlėms ir dovanoms suteiks gėlių puokštėms žaismingumo ir gyvumo, tereikia jį išradingai banguoti, lankstyti ar sukti. Šis dviejų spalvų popierius praturtina gėlių kompozicijas, tinka puokščių apgaubimui bei sutvirtinimui, puikiai dera su kitomis pakavimo priemonėmis. Popierius sintetinis, kaip ir celofanas, visiškai nesugeria vandens, todėl puikiai tinka gyvų gėlių kompozicijų ir puokščių pakavimui.

  Popierius sintetinis dvipusis ritinėlyje vientisas, jo galima atsikirpti tiek kiek reikia, todėl labai naudingas šį popierių naudoti didesnių puokščių ar dovanų pakavimui. Juo lengva apgaubti bet kokias formas, sulenkti ir surišti. Darbas su šiuo popieriumi pavers dovanų pakavimą tyru kūrybos džiaugsmu. Popierius gėlėms ir dovanoms puiki pakavimo medžiaga, pasitelkite fantaziją ir naudokite šį dvipusį popierių bet kokiai progai.

  Popierius dvipusis yra 50 cm pločio ir ištisinis 8 m ilgio, susuktas ant standaus ritinėlio. 

  Sintetinis popierius gėlėms ir dovanoms dažnai naudojamas kartu su kitomis dovanų ir gėlių pakavimo priemonėmis, tokiomis kaip: juostelėskaspinaiorganzašilkinis popieriusmaži mediniai segtukaidovanų kortelės

  Papildoma informacija

  157014-50/8M 011800