Servetėlės, Green dream L, 20 vnt

  Servetėlės, Green dream L, 20 vnt

  1,61 €

  Stalo servetėlės Lunch.

  Fono spalva balta, piešinys "akvarelinis" žalias su aukso gijomis.

  Sudėtis: popierinės, 3-jų sluoksnių.

  Išskleistos servetėlės išmatavimai: 33x33cm.

  Servetėlės parduodamos sulenktos į 4 dalis.

  Pakuotėje 20 vnt.

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Servetėlės, Green dream, 20 vnt. Servetėlės popierinės, fono spalva balta, piešinys "akvarelinis" žalias su aukso gijomis. Stalo servetėlės skirtos stalo puošimui šventėms ir kiekvienai progai. Stalo servetėlės dažniausiai derinamos su stalo žvakėmis, gėlėmis ir kitais stalo dekoravimo elementais. Svarbu, kad aplinkos ir stalo dekoro visuma atitiktų norimą sukurti šventės temą - ar tai gimtadienis, jubiliejus ar iškilmingas vakaras.

  Servetėlės popierinės, 3-jų sluoksnių, standžios, gerai laiko lankstymo formas. Išskleistos servetėlės išmatavimai 33x33 cm. Pakuotėje yra 20 vnt. Nuotraukoje matome 1/4 servetėlės paviršiaus dalį, nes servetėlės parduodamos sulenktos į keturias dalis. Stalo servetėlės popierinės, labai kokybiškos, todėl gali būti naudojamos dekupažui.

  Stalo servetėlės ruošiant vaišių stalą dažnai derinamos su šiomis papildomomis priemonėmis: vienspalvės servetėlėsžvakėsbarstomas konfetistalo takelissatino takelisrožių žiedlapiaiplunksnoskaroliukaistalo kortelės ir stalo numeriai.

  Papildoma informacija

  SDL137200