Krikšto žvakės papuošimas, Dvigubas su kaspinėliu

  Krikšto žvakės papuošimas, Dvigubas su kaspinėliu

  4,05 €

  Rankų darbo krikšto žvakės papuošimas su dvigubu sijonėliu

  pasiūtas iš baltos organzos, puoštas baltais nėriniais,

  dekoruotas atlasiniais kaspinėliais ir nuleistomis satino juostelėmis.

  Papuošimo viduriukas tamposi, nes viduje įverta gumytė.

  Išorinis papuošimo diametras apie 14 cm.

  Vidinis diametras apie 2-3 cm.

  Aplikcijos spalvą galite pasirinkite variantuose Spalva.

  Galimos dekoracijų spalvos - rožinė arba žydra.

  Spalva
  • Žydra
  • Rožinė
  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Krikšto žvakės papuošimas, Dvigubas su kaspinėliu, D14cm, skirtas krikšto žvakės papuošimui per krikštynas ar komuniją. Žvakės papuošimas rankų darbo baltas pasiūtas iš dvigubų diskelio formos sijonėlių, dekoruotas kaspinėlio formos aplikacijomis ir nuleistomis satino juostelėmis. Vėliau krikšto žvakės papuošimas saugomas kartu su krikštynų žvake ir gali būti naudojamas komunijos metu.

  Krikšto žvakės papuošimas pasiūtas iš baltos skaidrios medžiagos organzos. Žvakės papuošimas pasiūtas iš dvigubų diskelių formos sijonėlių, kurių išorinis diametras apie 14 cm. Papuošimo sijonėliai banguojasi vienas virš kito, jų kraštai apsiūti medvilniniais nėriniais. Viršutinis sijonėlis vienoje vietoje puoštas atlasiniu kaspinėliu, o apatinis, kiek platesnis sijonėlis, puoštas atlasiniaiu kaspinėliu ir nulestomis baltomis satino juostelėmis, kurios prie kaspinėlio sudaro tris kilpeles. Atlasinio kaspinėlio plotis 2 cm, aukštis 2,5 cm. Kaspinėlio spalva gali būti žydra arba rožinė. Norimą spalvą pasirinkite paspaudę ant spalvos kvadratėlio. Papuošimo viduryje įverta gumytė, todėl žvakės papuošimas tamposi ir jį galima uždėti ant skirtingų storių žvakių. Krikšto žvakės papuošimas gerai laikosi ant žvakės, nesmunka. Papuošimo sijonėlius, uždėjus ant žvakės, reikia paskirstyti ir paformuoti, kad jie būtų prasiskleidę ir susbangavę.

  Pastaba: nėrinių raštas gali neatitikti nuotraukoje matomo rašto, bet krikšto žvakės papuošimas tikrai bus gražus ir atitiks apraįymus.

  Pagamino Binrita.

  Papildoma informacija

  KZP-dvigubas-kaspinėlis-Rož