Dirbtinių gėlių kompozicija, Lelijos

  Dirbtinių gėlių kompozicija, Lelijos

  51,98 €

  Didelė rankų darbo dirbtinių gėlių kompozicija vazone.

  Sudėtis: lelijų šakos 4 vnt, hortenzijos 6 vnt,

  Plastikinės šakelės su uogytėmis ir dirbtiniai lapai.

  Lelijų žiedai rožiniai lateksiniai, hortenzijos šviesiai rožinės lateksinės,

  uogytės smulkios rožinės, lapai tamsiai žali.

  Puokštė pailga: ilgis 120cm, plotis 50cm, aukštis 40cm.

  Dirbtinės gėlės vazone įtvirtintos gipsu, todėl kompozicija sunki ir stabili.

  Vazono aukštis 17 cm, skersmuo 20 cm.

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Dirbtinių gėlių kompozicija, Lelijos. Rankų darbo puokštė vazone įtvirtinta gipsu, skirta kapamsDirbtinių gėlių puokštės ilgis 120cm, plotis 50cm. Puokštės pagrinde panaudotos rožinės lelijos, jas papildo hortenzijos, smulkios uogytės ir žali lapai. Visos gėlės nukreiptos į vieną pusę, todėl puokštę tinka statyti prie paminklo ar sienelės. Dirbtinių gėlių puokštės vazonuose dažniausiai yra vėlinių puokštės skiriamos kapams. Dirbtinių gėlių kompozicijos vazonuose statomos ten, kur neauga gyvos gėlės ar prižiūrėti gyvas gėles nėra galimybės.

  Šios dirbtinių gėlių kompozicijos sudėtis: didelės lelijų šakos - 4 vnt, hortenzijos žiedai 6 vnt, smulkios uogytės - 2 puokštelės ir didelės lapų šakos. Lelijos žiedo plotis apie 20 cm, aukštis 10 cm cm, hortenzijos žiedų kekės skersmuo apie 13 cm, aukštis 9 cm; dirbtiniai lapai - 6 šakos, lapų spalva tamsiai žalia, vieno lapo aukštis apie 17 cm. Gėlių kompozicija įtvirtinta plastikiniame vazone gipsu , todėl iš vazono puokštės išimti negalima. Dirbtinių gėlių kompozicijos aukštis 35 cm, plotis apie 50 cm, o ilgis apie 120 cm. (Nuotraukoje prie dirbtinių gėlių kompozicijos padėta medinė liniuotė metras). Šioje puokštėje panaudotos gėlės lelijos ir hortenzijos - lateksinės, uogytės plastikinės, o dirbtiniai lapai pagaminti iš gerai impregnuotos medžiagos, todėl kompozicija gerai išsilaiko lauke, esant bet kokioms oro sąlygoms.

  Dirbtinių gėlių puokštės gėlių ir lapų šakos suformuotos iš plastiko, bet visų šakų viduje yra viela, todėl šakas galima įvairiai išformuoti ir lankstyti. Dirbtinių gėlių puokštės tvirtinimui vazone panaudotas gipsas, kuris puokštei suteikia svorio ir stabilumo. Puokštė gana sunki, vėjas lengvai nenupūs. Siunčiant puokštė bus supakuota dėžėje, o išėmus iš dėžės puokštę reikės paformuoti.

  Papildoma informacija

  DGK Lelijos