Dirbtinių gėlių kompozicija, Kalijos

  Dirbtinių gėlių kompozicija, Kalijos

  23,88 €

  Rankų darbo dirbtinių gėlių kompozicija vazone.

  Sudėtis: kalijos 10 vnt, rožės 4 vnt, smulkios uogytės ir dirbtiniai lapai.

  Kalijų žiedai balti lateksiniai, rožės baltos, lapai žali.

  kalijos žiedo aukštis 20 cm, plotis 8 cm.

  Puokštė pailga: ilgis 100 cm, plotis 40 cm, aukštis 40 cm.

  Vazono aukštis 15 cm, skersmuo 17 cm.

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Dirbtinių gėlių kompozicija, Kalijos. Rankų darbo puokštė kapams įtvirtinta vazoneDirbtinių gėlių puokštės ilgis 100cm, plotis 40cm. Puokštės pagrinde panaudotos baltos kalijos, jas papildo rožės ir žali lapai. Gėlių žiedai išdėstyti simetriškai ovalu, todėl puokštę tinka statyti prie paminklo ar teritorijas viduryje. Dirbtinių gėlių kompozicijos vazonuose dažniausiai yra vėlinių puokštės skiriamos kapams. Dirbtinių gėlių puokštės vazonuose statomos ten, kur neauga gyvos gėlės ar prižiūrėti gyvas gėles nėra galimybės.

  Šios dirbtinių gėlių kompozicijos sudėtis: kalijos žiedai - 10 vnt, rožės žiedai 4 vnt, smulkios uogytės ir didelės lapų šakos. Kalijos žiedai lateksiniai, balti su žalsvais galiukais, žiedo plotis apie 8 cm, aukštis 20 cm cm, rožės žiedo skersmuo apie 6 cm; dirbtiniai lapai - 4 šakos, lapų spalva žalia. Gėlių kompozicija įtvirtinta plastikiniame vazone. Iš šio vazono puokštės išimti negalima. Dirbtinių gėlių kompozicijos aukštis 40 cm, plotis apie 40 cm, o ilgis apie 100 cm. (Nuotraukoje prie dirbtinių gėlių kompozicijos padėta medinė liniuotė metras). Dirbtinės rožės ir dirbtiniai lapai pagaminti iš medžiagos, bet atrodo gana natūraliai. Lapų ir žiedų medžiaga gerai impregnuota, todėl kompozicija gerai išsilaiko lauke, esant bet kokioms oro sąlygoms.

  Dirbtinių gėlių puokštės gėlių ir lapų šakos suformuotos iš plastiko, bet visų šakų viduje yra viela, todėl šakas galima formuoti ir lankstyti. Dirbtinių gėlių kompozicijos tvirtinimui vazone panaudotas gipsas, kuris puokštei suteikia svorio ir stabilumo. Puokštė gana sunki, vėjas lengvai nenupūs. Siunčiant puokštė bus supakuota dėžėje, o išėmus iš dėžės puokštę reikės paformuoti.

  Papildoma informacija

  DGK Kalijos