Dirbtinių gėlių kompozicija, Kalijos ir rožės

  Dirbtinių gėlių kompozicija, Kalijos ir rožės

  28,84 €

  Rankų darbo dirbtinių gėlių kompozicija vazone.

  Sudėtis: kalijos 12 vnt, rožės 12 vnt, smulkios baltos gipsofilijos ir dirbtiniai lapai.

  Kalijų žiedai balti lateksiniai, rožės šviesiai gelsvos, lapai žali.

  Kalijos žiedo aukštis 20 cm, plotis 8 cm.

  Puokštė pailga: ilgis 120 cm, plotis 50 cm, aukštis 40 cm.

  Vazono aukštis 15 cm, skersmuo 17 cm.

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Dirbtinių gėlių kompozicija, Kalijos ir rožės. Rankų darbo puokštė kapams įtvirtinta vazone, stabili, gerai išsilaikos lauke per lietų ir vėją. Dirbtinių gėlių kompozicijos ilgis apie 120cm, plotis 50cm, aukštis 40 cm. Puokštės pagrinde panaudotos baltos kalijos, jas papildo švelniai gelsvos rožės, baltos gipsofilijos ir žali lapai. Gėlių žiedai išdėstyti simetriškai ovalu, todėl puokštę tinka statyti teritorijas viduryje. Dirbtinių gėlių kompozicijos vazonuose dažniausiai yra vėlinių puokštės skiriamos kapams statomos ten, kur neauga gyvos gėlės ar prižiūrėti gyvas gėles nėra galimybės.

  Šios dirbtinių gėlių kompozicijos sudėtis: kalijos žiedai - 12 vnt, rožės žiedai 12 vnt, smulkios plastikinės gipsofilijos šakutės su baltais žiedukais ir didelės lapų šakos. Kalijos žiedai lateksiniai, balti su žalsvais galiukais, žiedo plotis apie 8 cm, aukštis 20 cm cm - 6 vnt, kalijų žiedai kompozicijos kraštuose mažesni, jų aukštis 13 cm - 6 vnt. Rožės žiedo skersmuo apie 6 cm; dirbtiniai lapai - 6 šakos, lapų spalva žalia. Gėlių kompozicija įtvirtinta plastikiniame vazone, iš vazono gėlių išimti negalima. Dirbtinės rožės ir dirbtiniai lapai pagaminti iš medžiagos, bet atrodo gana natūraliai. Lapų ir žiedų medžiaga gerai impregnuota, todėl kompozicija gerai išsilaiko lauke, esant bet kokioms oro sąlygoms.

  Dirbtinių gėlių kompozicijos gėlių ir lapų šakos suformuotos iš plastiko, bet visų šakų viduje yra viela, todėl šakas galima formuoti ir lankstyti. Dirbtinių gėlių kompozicijos tvirtinimui vazone panaudotas gipsas, kuris puokštei suteikia svorio ir stabilumo. Puokštė gana sunki, vėjas lengvai nenupūs. Siunčiant kompozicija bus supakuota dėžėje, o išėmus iš dėžės puokštę reikės paformuoti.

  Papildoma informacija

  DGK-kalijos-rožės