Žvakė sidabrinėms vestuvėms, Burė, 18x5x12 cm

  Žvakė sidabrinėms vestuvėms, Burė, 18x5x12 cm

  6,20 €

  Rankų darbo trijų knatų žvakė Burė 

  dekoruota sidabriniu piešiniu ir užrašu 25 metai Sidabrinės vestuvės.

  Žvakės ilgis 18 cm, plotis 5 cm, aukštis 12 cm.

  Žvakė pagaminta iš parafino, bekvapė, supakuota į celofaną.

  Žvakės degimo laikas 20 val.

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Žvakė sidabrinėms vestuvėms, Burė 18x5x12cm. Rankų darbo žvakės piešinys ir užrašai sidabrinės metalizuotos spalvos. Ši žvakė gali būti graži sidabrinių vestuvių dovana ar vestuvių stalo papuošimas. Žvakė trijų knatų, dega apie 20 val. Žvakė supakuota į celofaną kaip dovana.

  Rankų darbo žvakės Burės yra bekvapės, pagamintos iš parafino. Kiekviena žvakė dekoruojama rankomis piešiant ant žvakės paviršiaus. Rankų darbo žvakės pagamintos Lietuvoje!

  Pastaba: Prieš uždegant žvakes jas padėkite ant žvakidės, lėkštutės ar kito nedegančio pagrindo, nestatykite žvakės arti degių daiktų, nepalikite degančios žvakės be priežiūros, o norėdami užgesinti nepūskite žvakės, gesinimui naudokite kaušelius žvakių gesinimui arba nedegiu strypeliu palenkite žvakės knatą žemyn, kad jis užgestų. Degindami žvakes laikykitės visų saugos reikalavimų.

  Stalo serviravimui kartu derinama staltiesės, stalo takeliaiservetėlės. Stalo nuotaikai kurti pasitelkiamos ir papildomos priemonės: stalo numeriai ir stalo kortelėskonfetirožių žiedlapiaiplunksnoskokoso plaušaskaroliukai.

  Papildoma informacija

  465962025