Balionų girlianda, juoda ir auksinė, 2m/60vnt

Balionų girlianda, juoda ir auksinė, 2m/60vnt

18,51 €

2m ilgio balionų girlianda iš blizgančių balionų.

Komplektą sudaro:

viso 60 balionų ir juosta balionų girliandai apie 2,5 m.

48 balionai juodi metalizuoti ir

12 balionų auksiniai metalizuoti.

Balionus reikia pripūsti iki 27cm, užrišti ir jų galiukus sukišti į

balionų girliandos juostelės skylutes.

Dėžutės išmatavimai 165x195x45mm.

Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Balionų girlianda, juoda ir auksinė, 2m/60vnt ir juosta girliandai 2,5m. Balionai lateksiniai blizgantys. Balionų girlianda puiki šventės dekoracija, tinka foto sienelių ar aplinkos papuošimui bet kuriai progai. Balionų girliandos naudojamos šventės patalpų ar lauko papuošimui. Suformuotas girliandas reikia pririšti ar pakabinti norimoje vietoje. Balionų girlianda sudaryta viso iš 60 balionų: 48 balionai juodi metalizuoti ir 12 balionų, kurių spalva auksinė blizganti metalizuota. Papilgomai balionų girliandas galima papuošti gėlėmis ar kitais dekoro elementais, bet komplekte jų nėra, reikėtų pasirųpinti patiems.

Balionai stiprūs, vidutinio dydžio. Balionai pučiami iki 27 cm diametro. Galima pūsti ir mažiau, tada turėsime vieno atspalvio skirtingų dydžių balionus. Balionų galiukus reikia užrišti mazgiuku ir tuos mazgiukus reikia sukaišioti į balionų juostos skylutes. Iš šio komplekto suformuojama apie 2m ilgio balionų girliandaBalionai ilgai išlaiko pripūstą formą. Balionai pagaminti iš natūralaus kaučiuko latekso, todėl pilnai biologiškai suyra.

Dėmesio! Perskaitykite ir laikykitės instrukcijų!

Balionai neskirti vaikams iki 3 metų amžiaus. Vaikai gali susižaloti sprogusiu balionu arba jo dalimis. Būtina suaugusiojo priežiūra - suaugusieji turi pripūsti balioną ir prižiūrėti, kad vaikai jį naudotų tinkamai. Nepripūsti balionai turi būti laikomi vaikams neprieinamoje vietoje, o susprogusio baliono dalis išmeskite nedelsiant. Balionams pūsti naudokite tam pritaikytą balionų pompą. Pūsdami laikykite balioną toliau nuo akių ir veido, nepūskite burna, nes jiems sprogus, galite susižeisti.

Papildoma informacija

GBN2