Žvakės, Su palinkėjimais, 10x3,5x10 cm

Žvakės, Su palinkėjimais, 10x3,5x10 cm

4,05 €

Rankų darbo medalio formos žvakės

dekoruotos piešiniais ir ant žvakės užrašytais palinkėjimais

Žvakės ilgis 10 cm, plotis 3,5 cm, aukštis 10 cm

Žvakės pagamintos iš parafino, bekvapės,

kiekviena žvakė padėta ant padėkliuko ir supakuota į celofaną

Žvakės degimo laikas 20 val

Norimą žvakės piešinį nurodykite žinute arba 

paskambinkite tel +37069933892

Nurodyta 1 žvakės kaina

Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Žvakės su palinkėjimais, 10x3,5x10 cm. Žvakės puoštos rankų darbo piešiniais ir užrašu.  Žvakės medalio formos, padėtos ant padėkliuko ir supakuotos į celofaną kaip dovanos. Žvakės ir padėkliuko spalva balta, palinkėjimai ir piešiniai auksiniai papildomai papuošti pastelinių spalvų akcentais. Žvakės bekvapės, dega apie 20 val.Šios rankų darbo žvakės gali būti graži dovana bet kokiai progai. Nuotraukoje matosi įvairių piešinių žvakės. Norimą rankų darbo žvakės piešinį nurodykite žinutėje prie užsakymo arba paskambinkite mums. Prieš pakuojant siuntą mes su Jumis susisieksime ir aptarsime galimos žvakės piešinį. Karantino metu žvakių kiekis ribotas.

Žvakės su palinkėjimais yra bekvapės, pagamintos iš parafino. Kiekviena žvakė dekoruota skirtingu piešiniu ir užrašu ant žvakėsRankų darbo žvakės pagamintos Lietuvoje!

Pastaba: Prieš uždegant žvakes jas padėkite ant žvakidės, lėkštutės ar kito nedegančio pagrindo, nestatykite žvakės arti degių daiktų, nepalikite degančios žvakės be priežiūros, o norėdami užgesinti nepūskite žvakės, gesinimui naudokite kaušelius žvakių gesinimui arba nedegiu strypeliu palenkite žvakės knatą žemyn, kad jis užgestų. Degindami žvakes laikykitės visų saugos reikalavimų.

Stalo serviravimui kartu derinama staltiesės, stalo takeliaiservetėlės. Stalo nuotaikai kurti pasitelkiamos ir papildomos priemonės: stalo numeriai ir stalo kortelėskonfetirožių žiedlapiaiplunksnoskokoso plaušaskaroliukai.

Papildoma informacija

465962017