Balionai, Strong Metalic 12 cm, auksiniai, 100 vnt

  Balionai, Strong Metalic 12 cm, auksiniai, 100 vnt

  5,74 €

  Lateksiniai maži metalizuoti balionai Strong.

  Spalva auksinė blizganti metalizuota.

  Balionai pučiami iki 12 cm diametro,

  galima pildyti oru arba helio dujomis.

  Pakuotėje 100 vnt.

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Balionai, Strong Metalic 12 cm auksiniai, 100 vnt. Lateksiniai balionai blizgantys, stiprūs, pildomi oru ar helio dujomis, tinka visų švenčių papuošimui. Auksiniai balionai puikiai dera su kitų spalvų balionais ir dekoratyvinėmis sienelėmis. Balionų dekoracijos gali papuošti vestuvių, jubiliejaus ar kitos šventės aplinką. Balionai gražus šventės patalpų ir lauko papuošimas ir dekoras. Iš balionų daromos įvairios balionų girliandos, balionų puokštės ir kitos švenčių dekoracijos. 

  Lateksiniai balionai gaminami iš natūralaus kaučiuko latekso, stiprūs, gamtoje pilnai suyra. Balionus galima pūsti iki 12 cm diametro. Balionai ilgai išlaiko pripūstą formą. Balionai gali būti pildomi oru arba pučiamos helio dujos. Balionai su helio dujomis greitai kyla į viršų, todėl juos reikia pririšti arba naudoti svarelius.

  Dėmesio! Perskaitykite ir laikykitės instrukcijų!

  Balionai neskirti vaikams iki 3 metų amžiaus. Vaikai gali susižaloti sprogusiu balionėliu arba jo dalimis. Būtina suaugusiojo priežiūra - suaugusieji turi pripūsti balioną ir prižiūrėti, kad vaikai jį naudotų tinkamai. Nepripūsti balionai turi būti laikomi vaikams neprieinamoje vietoje, o susprogusio baliono dalis išmeskite nedelsiant. Balionams pūsti naudokite tam pritaikytą balionų pompą. Pūsdami laikykite balioną toliau nuo akių ir veido, nepūskite burna, nes jiems sprogus, galite susižeisti.

  Papildoma informacija

  SB5M-019