Vestuvinė dekoracija automobiliui Svajonė

  Vestuvinė dekoracija automobiliui, Svajonė

  23,06 €

  Vestuvinė dekoracija automobiliui,

  pagaminta iš baltos organzos, dirbtinių gėlių ir auksinės tinklinės juostelės.

  Komplekto sudėtis: V formos organzos juosta ant kapoto su 3 kaspinais,

  2 kaspinai ant veidrodėlių, 2 kaspinai ant durelių.

  Papuošimas: auksinė tinklinė juostelė ir dirbtiniai rožių žiedai.

  Galimos rožių spalvos: raudona, balta, rožinė, violetinė.

  Spalva
  • Raudona
  • Kreminė
  • Balta
  • Rožinė
  • Violetinė
  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Vestuvinė dekoracija automobiliui, Svajonė tai gražus automobilio papuošimas rankų darbo kaspinais pagamintais iš medžiagos-organzos ir dirbtinių gėlių.

  Dekoracija automobiliui Svajonė pagaminta iš baltos organzos V formos juostos dedamos ant kapoto ir septynių tos pačios organzos kaspinų. Priekinis kaspinas automobiliui didesnis, jis papuoštas trimis rožių žiedais ir tinkline juostele. Kiti kaspinai mažesni - papuošti po vieną rožės žiedą ir tinkline juostele. Visi kaspinai automobiliui dekoruoti auksine tinkline juostele ir dirbtiniais rožių žiedais. Visi kaspinai surišti satino juostelėmis, kuriomis kaspinai tvirtinami-rišami ant automobilio. Organzos juosta su trimis kaspinais kaip automobilio dekoracija dedama ant kapoto V forma. Visas juostos ilgis 3,5 m, po 1,75 m į abi puses. Du kaspinai su nuleistomis organzos juostomis rišami ant veidrodėlių. Dar du mažesni kaspinai gali būti rišami ant automobilio rankenėlių arba naudojami kaip vaišių krepšelių papuošimas ar kitos vestuvių dekoracijos.

  Vestuvinė dekoracija automobiliui ant automobilio tvirtinama labai paprastai: šoninius kaspinus (25 cm x 20 cm) kartu su organzos juostos kraštais tvirtinkite-riškite ant automobilio kapoto kampų - tam pakelkite kapotą ir juostelėmis pririškite kaspinus prie kapotą laikančių svirčių. Tada uždarykite kapotą ir priekinį kaspiną (30 cm x 20 cm) kartu su organzos juostos centru riškite ant automobilio priekinių grotelių. Ant veidrodėlių pririškite po vieną kaspiną (25 cm x 45 cm). Dar po vieną kaspiną (25 cm x 35 cm) pririškite ant durelių rankenėlių ir Jūsų automobilis puikiai papuoštas.

  Vestuvinės dekoracijos automobiliui gali būti pagaminti ir iš kitos organzos spalvos ar papuošti kitos spalvos gėlėmis nei matote nuotraukose. Komplektus  gaminame mes patys, todėl spalvas galime keisti pagal Jūsų pageidavimus, tik prašome mums praneškite savo pageidavimus.

  Svajingos Jums kelionės!

  Papildoma informacija

  611003RA