Kaspinai automobiliui, Komplektas su Rožėmis

Kaspinai vestuvių automobiliui, Komplektas su Rožėmis

23,88 €

Prabangi vestuvinė dekoracija automobiliui iš trijų rankų darbo kaspinų,

dekoruotų metalizuotu tinkleliu ir dirbtinėmis rožėmis.

Vienas kaspinas R4N diametras 32 cm tvirtinamas ant kapoto,

du kaspinai R3JG diametras 23 cm su "uodegėlėmis" rišami ant veidrodėlių.

Kaspinų spalva balta blizgi.

Tinklelio spalva auksinė.

Dirbtinių rožių spalva raudona.

Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Kaspinai vestuvių automobiliui, Komplektas su Rožėmis. Papuošimas vestuvių automobiliui tai rankų darbo kaspinai iš plastikinės juostelės papuošti dirbtinėmis gėlėmis ir metalizuotu auksiniu tinkliuku.

Kaspinai vestuvių automobiliui pagaminti iš baltos plačios plastikinės juostelės, kuri turi neryškų blizgesį, vienodą iš abiejų pusių. Kaspinai rankų darbo. todėl yra tvirti - neišsiardo ir nesuyra nuo vėjo. Šie kaspinai kaip vestuvinė dekoracija tinka bet kokios markės automobiliui. Komplektą sudaro: 1 didelis puošnus rankų darbo kaspinas R4N, jo diametras apie 32 cm, ir 2 rankų darbo kaspinai R3JG, jų diametras 23 cm. Prie šių kaspinų pririštos „uodegėlėmis". Uodegėlės tai pluoštelis siaurų plastikinių baltų juostelių, kurių ilgis apie 60 cm. Kaspinai vestuvių automobiliui yra ypač puošnūs ir prabangūs. Rankų darbo kaspinai yra puošti auksinio metalizuoto tinklelio detalėmis ir kokybiškais dirbtinių rožių žiedais. Dirbtinių rožių žiedai atsparūs vandeniui, atrodo kaip tikri.

Kaspinai vestuvių automobiliui tvirtinami labai paprastai: didelį kaspiną pririškite automobilio priekyje ant grotelių arba atidarykite kapotą ir kaspiną pririškite ant kapoto uždarymo svirtelės iš vidaus. Uždarykite kapotą. Kaspinas turi gražiai ir tvirtai laikytis ant kapoto priekio. Kaspinai ant veidrodėlių rišami su pie jų esančiomis juostelėmis. Geriausiai kaspinus užrišti ant veidrodėlių lankstymosi griovelio - tada kaspinai laikosi tvirčiau.

Jūsų vestuvių automobilis papuoštas. Gražios šventės.

Pastaba: pagal Jūsų pageidavimą galime pakeisti dirbtinių gėlių ir tinklinės juostelės spalvas. Jei norėsite ką nors keisti susisiekite su mumis el paštu arba tel. +37069933892

Papildoma informacija

VDA-kompl-su-rožėmis