Vestuvinė dekoracija automobiliui Romantika

  Vestuvinė dekoracija automobiliui, Romantika

  20,25 €

  Vestuvinė dekoracija automobiliui iš baltos organzos.

  Komplekto sudėtis: 5 kaspinai ir organzos juosta ant kapoto.

  Papuošimas: sidabrinio tinklo juostelė ir dirbtiniai rožių žiedai.

  Galimos rožių spalvos: raudona, balta, rožinė ar violetinė.

  Spalva
  • Raudona
  • Balta
  • Rožinė
  • Violetinė
  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Vestuvinė dekoracija automobiliui tai gražus automobilio papuošimas rankų darbo kaspinais pagamintais iš medžiagos-organzos ir puoštas dirbtinėmis gėlėmis bei tinkline juostele.

  Dekoracija automobiliui Romantika pagaminta iš baltos organzos juostos ir penkių tos pačios organzos kaspinų. Automobilio kaspinai dekoruoti sidabrine tinkline juostele ir dirbtiniais rožių žiedais. Organzos juosta ant automobilio dedama V forma. Visas juostos ilgis 3,5 m, po 1,75 m į abi puses.

  Vestuvinės dekoracijos automobiliui pritvirtinimas ant automobilio nesudėtingas: šoninius kaspinus (apie 25 cm ilgio ir 20 cm pločio) kartu su organzos juostos kraštais tvirtinkite ant automobilio kapoto kampų - tam pakelkite kapotą ir juostelėmis pririškite kaspinus prie kapotą laikančių svirčių. Tada uždarykite kapotą ir priekinį kaspiną (apie 50 cm ilgio ir 35 cm pločio) kartu su organzos juostos centru riškite ant automobilio priekinių grotelių. Ant veidrodėlių pririškite po vieną kaspiną su nuleistomis juostomis (apie 25 cm ilgio ir 40 cm pločio) ir Jūsų vestuvių automobilis papuoštas. Vestuvinė dekoracija automobiliui komplektuojama ir gaminama, kai gauname Jūsų užsakymą. Komplektus gaminame mes patys, todėl gėlių spalvas ir tinklinės juostelės spalvas galime keisti pagal Jūsų pageidavimus.

  Romantiškos Jums kelionės!

  Papildoma informacija

  611002RA