Vestuvinė dekoracija automobiliui Klasika

  Vestuvinė dekoracija automobiliui, Klasika

  23,06 €

  Balta vestuvinė dekoracija automobiliui "Klasika",

  pagaminta iš 5 rankų darbo kaspinų ir juostos, dedamos ant kapoto:

  du kaspinai pririšti ant juostos, kuri kartu su šiais kaspinais V forma klijuojama ant kapoto.

  Vienas didžiausias kaspinas rišamas priekyje ant grotelių.

  Du kaspinai su "uodegėlėmis" rišami ant veidrodėlių.

  Kaspinai sukti iš standžios baltos blizgios plastikinės juostelės.

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Vestuvinė dekoracija automobiliui, Klasika tai rankų darbo kaspinai su juosta vestuvių automobilio papuošimui. Kaspinai pagaminti iš baltos plastikinės juostelės. 

  Kaspinai vestuvių automobiliui yra tvirti - neišsiardo ir nesuyra nuo lietaus ar vėjo. Vestuvinės dekoracijos automobiliui komplektą sudaro: 1 didelis rankų darbo kaspinas R5 ø 35 cm, V formos juosta (viso 4 m) su dviem rankų darbo kaspinais R3 ø 23 cm ir  2 rankų darbo kaspinai R2NJ ø 18 cm su  „uodegėlėmis" (ilgis 60 cm).

  Vestuvinė dekoracija automobiliui tvirtinama ant mašinos taip: pirmiausia ant automobilio kapoto gerai priklijuokite V forma juostą su kaspinais - tai geriausia atlikti dviese - vienas laikykite juostos centrą, o kitas pritvirtinkite juostos kraštus. Vestuvinės dekoracijos automobiliui juostą pritaikykite pagal savo automobilio kapoto ilgį, užlenkite ir priklijuokite vidinėje kapoto pusėje, per ilgus galus nukirpkite. Vestuvinės dekoracijos automobiliui juosta turi būti įtempta, gerai prigludusi ir priklijuota prie kapoto. Vestuvinės dekoracijos automobiliui didelį kaspiną pririškite ant priekinių grotelių arba klijuokite ant kapoto norimoje vietoje. Ant veidrodėlių tvirtai pririškite vestuvinės dekoracijos automobiliui kaspinus su „uodegėlėmis", tam panaudokite kelias juosteles - riškite per veidrodėlio lenkimo liniją - tada kaspinai laikysis išorinėje veidrodėlio pusėje. Ir Jūsų vestuvinis automobilis papuoštas.

  Gražios Jums šventės.

  Pastaba: rankų darbo vestuvinė dekoracija automobiliui gaminama, kai gauname Jūsų užsakymą, todėl gamyba gali užtrukti iki savaitės laiko. Prašome užsakymus pateikti kaip galite anksčiau.

  Papildoma informacija

  VDA-Klasika