Vestuvinė dekoracija automobiliui gėlėta Klasika

  Vestuvinė dekoracija automobiliui, Gėlėta Klasika

  36,28 €

  Vestuvinė dekoracija automobiliui - rankų darbo kaspinai papuošti gėlėmis ir auksiniu tinkleliu.

  Komplekto sudėtis: 5 puošti rankų darbo kaspinai iš plastikinės juostelės ir juosta ant kapoto.

  Kaspinų ir juostos spalva balta blizgi.

  Papuošimas: auksinė metalizuota tinklinė juostelė ir kokybiškos dirbtinės rožės.

  Galimos rožių spalvos: balta, rožinė, raudona.

  Spalva
  • Raudona
  • Balta
  • Rožinė
  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Vestuvinė dekoracija automobiliui, Gėlėta Klasika tai vestuvių automobilio papuošimas iš 5 rankų darbo kaspinų iš baltos plastikinės juostelės, puoštas tinkleliu ir dirbtinėmis gėlėmis, kaspinai ant kapoto pririšti ant 8 cm pločio juostos, dedamos V forma. 

  Vestuvinė dekoracija automobiliui pagaminta iš baltos blizgios juostelės. Kaspinai vestuvių automobiliui yra tvirti - neišsiardo ir nesuyra nuo lietaus ar vėjo. Vestuvinė dekoracija automobiliui komplektą sudaro: 1 didelis rankų darbo kaspinas R5 ø 35 cm, V formos juosta (viso 4 m) su dviem rankų darbo kaspinais R3 ø 23 cm ir  2 rankų darbo kaspinai R2NJ ø 18 cm su  „uodegėlėmis" (ilgis 60 cm). Vestuvinės dekoracijos automobiliui kaspinai yra labai puošnūs, nes dekoruoti metalizuoto aukso arba sidabro dekoratyvinio tinklelio detalėmis bei dirbtinėmis rožėmis, tai suteikia komplektui prabangos akcentą. Dirbtinių rožių žiedai ypač kokybiški, atsparūs vėjui ir lietui, bet atrodo kaip tikri. Rožių žiedų spalvą galite  pasirinkti: gali būti raudona, balta arba rožinė spalva.

  Vestuvinė dekoracija automobiliui tvirtinama ant mašinos taip: pirmiausia ant automobilio kapoto gerai priklijuokite V forma juostą su kaspinais - tai geriausia atlikti dviese - vienas laikykite juostos centrą, o kitas pritvirtinkite juostos kraštus. Vestuvinės dekoracijos automobiliui juostą pritaikykite pagal savo automobilio kapoto ilgį, užlenkite ir priklijuokite vidinėje kapoto pusėje, per ilgus galus nukirpkite. Vestuvinės dekoracijos automobiliui juosta turi būti įtempta, gerai prigludusi ir priklijuota prie kapoto. Vestuvinės dekoracijos automobiliui didelį kaspiną pririškite ant priekinių grotelių arba klijuokite ant kapoto norimoje vietoje. Ant veidrodėlių tvirtai pririškite vestuvinės dekoracijos automobiliui kaspinus su „uodegėlėmis", tam panaudokite kelias juosteles - riškite per veidrodėlio lenkimo liniją - tada kaspinai laikysis išorinėje veidrodėlio pusėje. Ir Jūsų vestuvinis automobilis papuoštas.

  Gražios Jums šventės.
  Pastaba: vestuvinė dekoracija automobiliui gaminama kai gauname užsakymą, todėl gamyba gali užtrukti iki savaitės laiko. Prašome užsakymus pateikti anksčiau.

  Papildoma informacija

  611103RO