Popierius, sintetinis dvipusis rusvas, 50cm 8m

  Popierius gėlėms ir dovanoms, dvipusis rudas šviesus, 50cm 8m

  3,97 €

   Šviesiai rudas - natūralios popieriaus spalvos, iš abiejų pusių vienodai matinis

  gėlių ir dovanų pakavimo popierius susuktas ant ritinėlio.

  Popierius sintetinis, švelnus ir tvirtas, visai nesugeria vandens.

  Popierius pastelinės natūralios kraft spalvos. 

  Popieriaus plotis 50 cm, ilgis ritinėlyje 8 m.

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Popierius gėlėms ir dovanoms, sintetinis dvipusis šviesiai rudas, 50cm 8m. Matinis iš abiejų pusių popierius švelnus, tvirtas ir atsparus vandeniui, tinka pakavimui bei dekoravimui gėlėms, puokštėms ir dovanomsPopierius sintetinis dvipusis išsiskiria lygiu švelniu paviršiumi, jį malonu liesti, lengva lankstyti. Šis naujas popierius vilioja pasteliniu šviesiai rudu paviršiumi vienodai matiniu iš abiejų pusių. Dvipusis popierius gėlėms ir dovanoms sintetinis, kaip ir celofanas, visiškai nesugeria vandens, todėl puikiai tinka gėlių kompozicijų ir puokščių pakavimui, jį galima naudoti vidaus ir lauko dekoracijoms. Šviesiai rudas - natūralaus  popieriaus spalvos dvipusis popierius praturtina gėlių kompozicijas, tinka puokščių apgaubimui bei sutvirtinimui, puikiai dera su kitų spalvų popieriais ir kitomis pakavimo priemonėmis. 

  Popierius sintetinis dvipusis ritinėlyje vientisas, jo galima atsikirpti tiek kiek reikia, todėl labai naudingas šį popierių naudoti didesnių puokščių ar dovanų pakavimui. Juo lengva apgaubti bet kokias formas, sulenkti ir surišti. Darbas su šiuo popieriumi pavers dovanų pakavimą džiaugsmingu kūrybos procesu. Popierius puiki pakavimo medžiaga, pasitelkite fantaziją ir naudokite šį popierių bet kokiai progai.

  Popierius gėlėms ir dovanoms, sintetinis dvipusis yra 50 cm pločio ir ištisinis 8 m ilgio, susuktas ant standaus ritinėlio. 

  Sintetinis popierius gėlėms ir dovanoms dažnai naudojamas kartu su kitomis dovanų ir gėlių pakavimo priemonėmis, tokiomis kaip: juostelėskaspinaiorganzašilkinis popieriusmaži mediniai segtukaidovanų kortelės

  Papildoma informacija

  157014-50/8M 121200