Popierius, sintetinis dvipusis raudonas, 50cm 8m

Popierius gėlėms ir dovanoms, dvipusis raudonas, 50cm 8m

3,97 €

Iš abiejų pusių vienodai matinis raudonos spalvos

gėlių ir dovanų pakavimo popierius susuktas ant ritinėlio.

Popierius sintetinis, švelnus ir tvirtas, visai nesugeria vandens.

Popierius ryškios raudonos spalvos. 

Popieriaus plotis 50 cm, ilgis ritinėlyje 8 m.

Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Popierius gėlėms ir dovanoms, dvipusis raudonas, 50cm 8m. Dvipusis popierius matinis iš abiejų pusių, švelnus, tvirtas ir atsparus vandeniui, tinka gėlių ir dovanų pakavimui bei dekoravimui. Dvipusis popierius gėlėms ir dovanoms išsiskiria lygiu švelniu paviršiumi, jį malonu liesti, lengva lankstyti. Šis naujas popierius vilioja pasteliniu raudoniu vienodai matiniu iš abiejų pusių. Popierius sintetinis, kaip ir celofanas, visiškai nesugeria vandens, todėl puikiai tinka gėlių kompozicijų ir puokščių pakavimui. Ryškios raudonos spalvos popierius praturtina gėlių kompozicijas, tinka puokščių apgaubimui bei sutvirtinimui, puikiai dera su kitomis pakavimo priemonėmis. 

Popierius sintetinis dvipusis ritinėlyje vientisas, jo galima atsikirpti tiek kiek reikia, todėl labai naudingas šį popierių naudoti didesnių puokščių ar dovanų pakavimui. Juo lengva apgaubti bet kokias formas, sulenkti ir surišti. Darbas su šiuo popieriumi pavers dovanų pakavimą tyru kūrybos džiaugsmu. Popierius gėlėms ir dovanoms puiki pakavimo medžiaga, pasitelkite fantaziją ir naudokite šį popierių bet kokiai progai.

Popierius, dvipusis yra 50 cm pločio ir ištisinis 8 m ilgio, susuktas ant standaus ritinėlio. 

Sintetinis popierius gėlėms ir dovanoms dažnai naudojamas kartu su kitomis dovanų ir gėlių pakavimo priemonėmis, tokiomis kaip: juostelėskaspinaiorganzašilkinis popieriusmaži mediniai segtukaidovanų kortelės

Papildoma informacija

157014-50/8M 181800