Servetėlės, Bride to Be, baltos su rožinio aukso užrašu, 20 vnt

  Servetėlės, Bride to Be, baltos su rožinio aukso užrašu, 20 vnt

  2,81 €

  Popierinės stalo servetėlės.

  Spalva balta su rožinio aukso metalizuotu užrašu

  Bride to Be (būsima nuotaka).

  Servetėlės popierinės 3-jų sluoksnių.

  Išskleistos servetėlės išmatavimai 33x33cm.

  Servetėlės parduodamos sulenktos į 4 dalis,

  išmatavimai 16,5x16,5 cm.

  Pakuotėje 20 vnt.

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Stalo servetėlės, Bride to Be, baltos su rožinio aukso užrašu, 20 vnt. Servetėlės popierinės baltos su rožinio aukso metalizuotu užrašu "Bride to Be" (būsima nuotaka). Šios stalo servetėlės yra puiki mergvakario atributika. Stalo servetėlės dažniausiai derinamos su stalo žvakėmis, gėlėmis ir kitais stalo dekoravimo elementais. Svarbu, kad aplinkos ir stalo dekoro visuma atitiktų norimą sukurti šventės stilių. Šios baltos servetėlės su metalizuotu rožinio aukso užrašu ir vienspalvės rausvos servetėlės stalo papuošimui gali būti naudojamos kartu, ypač ant baltos staltiesės jų derinys atrodys labai prabangiai.

  Servetėlės popierinės, 3-jų sluoksnių, standžios, gerai laiko lankstymo formas. Išskleistos servetėlės išmatavimai 33x33 cm. Pakuotėje yra 20 vnt. Nuotraukoje matome 1/4 stalo servetėlės paviršiaus dalį. Užrašas yra viename servetėlės kampe. Stalo servetėlės popierinės, labai kokybiškos.

  Stalo servetėlės ruošiant vaišių stalą dažnai derinamos su šiomis papildomomis priemonėmis: vienspalvės servetėlėsžvakės, stalo takelissatino takelisrožių žiedlapiaiplunksnoskaroliukai

  Papildoma informacija

  SP33-76-019R